Головна » Новини світового футболу
Кака, сб. Бразилії, Кубок Америки, Травми (хвороби), новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуГоловний тренер збірної Бразилії Ману Менезеша зазначив, що півзахисник "Реала" Кака попросив його не включати в заявку на Кубок Америки, інформує AP. Хавбек вирішив зайнятися своїм здоров'ям і набрати оптимальну форму після перенесеної операції на коліні.
Крім того, за збірну Бразилії не зіграє захисник "Королівського клубу" Марселу. Менезеша зазначив, що футболіст послався на пошкодження і був відпущений з розташування національної команди, але потім з'ясувалося, що Марселу симулював травму.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 562 | Додав: Roland | Дата: 15.06.2011 | Прокоментуй !

Кубок африканських націй, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуЦя арабська країна розбурхана заворушеннями опозиції і військовими конфліктами з участю західного контингенту. Нинішній правитель країни Муаммар Каддафі вже втратив велику частину країни, яка знаходиться під контролем повстанців. Однак представники Конфедерації футболу Африки сподіваються, що протягом двох років ситуація нормалізується.

Чемпіонат Італії, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуНовий сезон у Серії А стартує 28 серпня. Чемпіонат триватиме майже 9 місяців і фінішує 13 травня.
Вболівальників чекає довга зимова пауза в три тижні. З 19 грудня по 7 січня футболісти будуть на різдвяних канікулах.
А ось розіграш кубка Італії стартує 14 серпня, правда, до січня топ-клуби в ньому участі брати не будуть. Фінал відбудеться 20 травня на Стадіо Олімпіко в Римі.

Євро-2011 (U-21), Молодь, Історія, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуІсторія останніх чемпіонатів Європи серед молоді дарує надію збірним, що почав виступ у Данії з поразки. Досить сказати, що в п'яти попередніх випадках тричі чемпіоном ставала команда, що поступилася в стартовому поєдинку турніру.
У 2006 році голландці почали з поразки від українців (1:2), але у фіналі взяли у синьо-жовтих переконливий реванш - 3:0. Події розвивалися за схожим сценарієм в 2002-му, коли чехи стартували з осічки у зустрічі з французами (0:2), а в поєдинку за золото обіграли "триколірних" в серії пенальті. У 2004 році Італія стала чемпіоном, незважаючи на програш збірної Білорусі (1:2) у першому матчі на турнірі.

Даррон Гібсон, Манчестер Юнайтед, Сандерленд, Трансфери, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новиниПівзахисник "Манчестер Юнайтед" Даррон Гібсон, по всій видимості, продовжить кар'єру в "Сандерленді". Хавбек вже узгодив деталі особистої угоди з середняком прем'єр-ліги, повідомляє Sky Sports.
Вартість трансферу оцінюється в п'ять мільйонів фунтів стерлінгів. Сам футболіст вже висловив бажання змінити клуб, щоб частіше з'являтися на полі. "Сандерленд" також сподівається підписати Уеса Брауна і Джона О'Ші, за них клуб готовий викласти 7 мільйонів фунтів стерлінгів.

Атлетіко Гойяненсе, Атлетіко Паранаенсе, Атлетіко Мінейро, Корітіба, Корінтіанс, Фламенго, Флуміненсе, Інтернасіональ, Палмейрас, Сеара, Чемпіонат БразиліїУ центральному матчі четвертого туру зустрічалися перша і третя команди минулого чемпіонату - "Флуміненсе" і "Корінтіанс". І можна точно сказати, що матч вдався - на полі була боротьба, емоції і красивий футбол.
У цілому, "Корінтіанс" мав перевагу в першому таймі. Вже на шостій хвилині матчу Вілліан після навісу з флангу забив головою м'яч у ворота суперника. У "Флуміненсе" перший шанс з'явився тільки в середині тайму - Фред після кутового бив прямо у ворота, але воротар "Тімао" Жуліо Сезар врятував команду. До речі, Сезар відмінно себе проявив і став одним з героїв матчу. Чого не можна сказати про Рікардо Берні, який допустив результативну помилку на 30-й хвилині. Після удару Пауліно голкіпер відбив м'яч прямо на Вілліана, якого Леандро Ейзебіо просто довелося збити з ніг. Сам потерпілий і реалізував пенальті. До кінця першого тайму картина гри не змінилася - господарі атакували, а гості робили невиразні спроби їм відповісти.
У "Флуміненсе" не працювала атакуюча лінія: Деко був замінений у середині тайму через пошкодження, Фред виглядав дуже "важким", Даріо Конка один нічого зробити не міг. У цьому випадку помилився наставник "Флу" Абель Брага, який залишив у запасі Рафаеля Мору, яка зробила в минулому турі дубль. Його наступник Тар ... Читати далі »

Філ Джонс, Блекберн Роверс, Манчестер Юнайтед, Трансфери, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новиниЯк повідомляє офіційний сайт чемпіоном Англії, "Манчестер Юнайтед"підписав контракт з 19-річним тепер вже екс-захисником "Блекберна" Філом Джонсом.
Угода з футболістом розрахований на п'ять років, а сума трансферу гравця молодіжної збірної Англії складе 16 мільйонів фунтів.