Головна » Новини світового футболу
Партизан, Црвена Зірка, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуУ 29-му турі чемпіонату Сербії бєлградський "Партизан" на виїзді зіграв внічию з "Металацем" (1:1), яка, враховуючи нічийний результат і в паралельному матчі "Црвени Зірки" зі "Спартаком" (2:2), принесла чорно -білим чемпіонський титул за тур до закінчення першості.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 364 | Додав: Roland | Дата: 26.05.2011 | Прокоментуй !

Домінгуш Пасьенсія, Брага, Спортінг Лісабон, Трансфери, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новиниТренер Домінгуш Пасьенсія, під керівництвом якого португальська "Брага" сенсаційно дійшла до фіналу Ліги Європи, в наступному сезоні тренуватиме лісабонський "Спортінг". Про це португальські ЗМІ говорили вже давно, проте офіційно "біло-зелені" оголосили тільки сьогодні.
42-річний Домінгуш, більшу частину ігрової кар'єри відіграв у "Порту", раніше очолював "Лейрії ", поки в 2009 році не очолив "Брагу". У своєму першому ж сезоні він вивів команду на друге місце у португальському чемпіонаті, залишивши "Порту"без Ліги чемпіонів. Посівши третє місце у групі Ліги чемпіонів, "Брага" вийшла в Лігу Європи, де дійшла до фіналу і де поступилася "Порту".
Один з трьох португальських грандів лісабонський "Спортінг "в останній раз вигравав чемпіонат Португалії в 2002 році.

Бурсаспор, Трабзонспор, Фенербахче, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуЗавершився ще один чемпіонат
«Фенербахче» став 18-п'ятиразовий чемпіоном Туреччини. У стамбульського клубу тепер на 1 титул більше, ніж у його головного суперника, «Галатасарайя».
В останньому турі чемпіонату Туреччини "Фенербахче" з рахунком 4:3 обіграв «Сівасспор»і в підсумку набрав 82 очки. У який став другим «Трабзонспора» таку ж кількість очок, але в особистих зустрічах саме стамбульці були сильнішими.
Бронзовим призером чемпіонату став «Бурсаспор».

Кубок Бельгії, фінал, Стандард, Вестерло, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуКубок Бельгії
Фінал

"Стандард" - "Вестерло" 2:0 (1:0)

Голи: 1:0 - Камара (33), 2:0 - Мравач (61 аг)

порту, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуЦе третій трофей команди в сезоні
«Порту» у фіналі Кубка Португалії не дав засумніватися в своїй перевазі, обігравши «Гімараєш» з рахунком 6:2. Нагадаємо, що в цьому сезоні «Порту» став чемпіоном Португалії, виграв Лігу Європи, і на завершення взяв ще і Кубок Португалії.

Кубок Португалії. Фінал

«Гімараєш» - «Порту» - 2:6 (2:5)

Голи: Альваро Перейра, 21 (автогол), Едгар, 23 - Хамес Родрігес, 3, 45, 73, Варела, 22, Роланду, 36, Халк,
43.
«Гімараєш»: Нілсон, Андраде, Андерсон, Фрейре де Араужо, Кошта, Монтейро (Тоскано, 56), Мело Родрігес, Таржіно да Сілва (Рібейру, 56), Ренан (Алвеш, 46), Бруно Да Сілва, Фаузі
«Порту»: бету, Сапунару, Роланду, Перейра Роке, А. Перейра, Регес (Гуарін, 46), Беллускі (Соуза, 62), Варела (Гонсалес, 77), Моутінью, Джеймс Родрігес, Халк

Вікторія, Пльзень, чемпіонат Чехії, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу"Вікторія "з Пльзені забезпечила собі перемогу в чемпіонаті Чехії, обігравши в 29-му турі "Банік" з рахунком 3:1.
За тур до закінчення першості "Вікторія" випереджає празьку "Спарту" на чотири очки.
Відзначимо, що "Вікторія" вперше у своїй історії стала чемпіоном, пише championat.ru.

Карло Анчелотті, Челсі, Відставка, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуНезабаром після закінчення сезону в англійському чемпіонаті лондонський "Челсі" через свій офіційний сайт оголосив про звільнення 51-річного італійського фахівця Карло Анчелотті.
"Власник і керівництво хотіло б подякувати Карло за його внесок і досягнення, які він домігся на тренерській посаді з липня 2009 року, одночасно вигравши чемпіонат і Кубок Англії вперше в історії клубу. Однак, у цьому сезоні очікування не виправдалися і в клубі порахували, що зараз відповідний час для змін перед підготовкою до наступного сезону. Карло завжди будуть раді на "Стемфорд Брідж", де йому буде наданий теплий прийом і повагу, якого вони заслуговують. "Челсі"довгострокові цілі залишаються незмінними і тепер ми зосередимося на пошуку нового менеджера ", - йдеться в заяві "Челсі".
Додамо, що контракт італійця з "Челсі" закінчувався влітку 2012 року.