Головна » Новини українського футболу
Мірча Луческу, дентин, Євген Селезньов, Олександр Рибка, Шахтар, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новиниУ конференц-залі з'явилися головний тренер "Шахтаря" Мірча Луческу, новачки "Шахтаря" Дентиньо, Олександр Рибка і Євген Селезньов.
Мірча Луческу вручив Дентин футболку з номером 31, Євгену Селезньову - з номером 17, Олександру Рибці дістався воротарський светр з номером 25.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 590 | Додав: Roland | Дата: 02.07.2011 | Прокоментуй !

Шахтар, Salzburger Land Cup - 2011, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуДонецький "Шахтар" виграв представницький турнір в Австрії під назвою Salzburger Land Cup.
Цього разу суперником донецького клубу виступив "Маккабі" з Хайфи. Гірники повели в рахунку вже на п'ятій хвилині, коли Мхітарян послав м'яч у ворота після передачі Дугласа Кости. Ще через пару хвилин Генріх влучив у поперечину, а в середині тайму вірменин вийшов один на один з голкіпером, перекинув його, але при цьому не влучив по воротах. Ізраїльтяни поступово прокинулися і теж почали завантажувати м'яч ближче до володінь П'ятова. Андрію довелося потрудитися, коли з лінії штрафної м'яч відправився під поперечину, а ще раз підопічним Луческу пощастило, що Двалішвілі не вразив порожні ворота.
Хороші моменти перед перервою були у Селезньова і Хюбшмана, але український форвард і чеський опорник свої можливості не використали. Маккабі у боргу не залишався і теж намагався відповідати. На початку другого тайму донеччани подвоїли свою перевагу, тільки з третьої спроби відправивши м'яч у сітку: після прострілу Срни били Селезньов та Фернандіньо, але їхні постріли були заблоковані, а от з Тейшейрою суперник впоратися вже не зумів.
Наприкінці зустрічі на полі з'явився Костянтин Кравченко. За вісім хвилин він встиг віддати хороший пас на хід Агахові, який увійшов у штрафну ... Читати далі »

Олександр Рябоконь, ПФК Севастополь, ФК Львів, Трансфери, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новиниПосада головного тренера ФК "Севастополь", вакантну після відходу Ангела Червенкова, зайняв український фахівець Олександр Рябоконь. Про це повідомляє офіційний сайт севастопольського клубу. Останнім місцем роботи Рябоконя був ФК "Львів".

Рябоконь Олександр Дмитрович
Народився 21.02.1964 в Києві

Кар'єра гравця:
Вихованець ДЮСШ "Динамо" (Київ)
Амплуа - центральний захисник.
"Зірка" (Кіровоград), "Ворскла" (Полтава), "Гомсільмаш" (Гомель), "Спартак" (Анапа), "Лорі" (Кіровокан), "Торпедо" (Могильов), "Пудонг" (Шанхай, КНР) , "Верес" (Рівне).

Кар'єра тренера:
1998 - помічник головного тренера "Борисфена" (Бориспіль).
2000-2004 (з піврічним перервою) - головний тренер "Борисфена".
2005 - "Оболонь" (Київ);
2005-2006 - "Динамо" (Мінськ);
2006 - "Борисфен" (Бориспіль);
2008-2009 - "Десна" (Чернігів);
2010-2011 - ФК "Львів"
Срібний призер чемпіонату Білорусі 2005 року.

Єдність, третій матч, Кубок регіонів УЄФА, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуПортугальська "Брага" й ірландський "Ленстер/Манстер" зустрінуться у фінальному матчі за звання володаря VII Кубку регіонів УЄФА 2010/11.
Саме ці аматорські колективи зуміли посісти перші місця у своїх групах, вони й визначать власника почесного трофею, пише прес-служба ААФУ.
Водночас, українська "Єдність" програла і третій свій поєдинок у групі - чеському "Зліну" з рахунком 1:2.

Карпати, Динамо Дрезден, Товариські матчі, Збори, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуЛьвівські "Карпати" сьогодні проводили товариську гру проти дрезденського "​​Динамо". Як і у випадку з "Шахтарем", Дрезденци не змогли нічого протиставити українській команді. За львів'ян відзначилися Кополовець і Зеньов.

"Карпати" - "Динамо" (Дрезден) - 2:1 (1:0)
Голи: Кополовець, 6, Зеньов, 49
Карпати: Тлумак (Богатіонов, 46), Гірський, Балажіц, Мілошевіч (Борха, 46), Федецький (Гордійчук, 46), Ткачук (Озаріков, 57), Голодюк (Тістик, 57), Гудима (Бідловський, 46), Кополовець (Худоб'як, 57), Леандріньо (Годвін, 57), Зеньов (Омельченко, 57)

Олександр Гладкий, Андрій Русол, Євген Коноплянка, Дніпро, Капфенберг, Товариські матчі, Збори, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольныеДніпропетровський "Дніпро" провів черговий контрольний поєдинок, зустрівшись з австрійським клубом "Капферберг". Як повідомляє офіційний сайт дніпропетровців, підопічні Хуанде Рамоса повели в рахунку вже на кінець чверті години. Русол в звичному стилі підключився до розіграшу кутового і в дотик переправив м'яч у сітку.
Ще до перерви "Дніпро" закріпив перевагу в рахунку - ударом з 16-ти метрів спрямував м'яч у ворота суперника Коноплянка. Нарешті, незадовго до закінчення матчу вийшов на заміну Гладкий заробив пенальті і сам же його реалізував.
контрольний матч

"Дніпро" (Україна) - "Капферберг" (Австрія) - 3:0 (2:0)

Голи: Русол, 14, Коноплянка, 36, Гладкий, 83-пен.
"Дніпро": Каніболоцький, С. Кравченко, Мандзюк, Кулаков, Джуліано, Коноплянка (Денисов, 46), Чеберячко (Льопа, 47), Русол, Стрініч (Гоменюк, 62), Ротань, Матеус (Гладкий, 46).

Динамо, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуКонтрольний матч
"Динамо" (Київ) - "Манісаспор" (Туреччина) 0:0
"Динамо": Коваль (Богуш, 46), Діакате, Юссуф (Хачеріді, 46), Ель Каддурі, Попов, Вукоєвіч (Корреа, 60), Єрьоменко (Аруна, 63), Нінковіч (Алієв, 42), Мілевський (Зозуля, 77), Гусєв (Гармаш, 63), Шевченко (Кравець, 46)