Головна » Новини українського футболу
Донецький "Металург", новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуТовариський матч
28 червня

"Металург" (Донецьк) - "Маттерсбург" (Маттерсбург, Австрія) - 1:1 (0:0)
Голи: 1:0 - Димитров (75), 1:1 - Мерц (75)
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 336 | Додав: Roland | Дата: 29.06.2011 | Прокоментуй !

"Шахтар" зробив заявку на перемогу SalzburgerLand Cup. У стартовому поєдинку гірники впевнено переграли віденську "Аустрію" - 3:1.
Шахтар, Аустрія, Salzburger Land Cup - 2011, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуКонтрольні матчі, навіть якщо мова йде про міні-турнірах, - річ дуже специфічна. Скажімо, цієї зими "Шахтар" кілька разів зазнавав нерви своїх уболівальників, поступаючись за всіма статтями командам, які в офіційних зустрічах чи мали б шанс на успіх. А через кілька тижнів двічі завдав поразки "Ромі" і вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів.
Влітку все складається інакше. "Шахтар" перемагає і, в чому могли переконатися вболівальники, які дивилися трансляцію матчу з "Аустрією", показує цілком непогане як для міжсезоння якість гри. Лише перші хвилин десять австрійцям вдавалося протистояти чемпіону України і навіть мати невелику перевагу. Але навряд стартовий запал суперника вичерпався, як ініціатива була прибрана до своїх рук, а ігрова перевага втілилася в голи.
Виділяти когось хочеться найменше. Знову-таки тому, що це - міжсезоння та підготовка до нового сезону припускає наявність якихось огріхів, над якими треба попрацювати тренерському штабу. Але новачки - Селезньов, дентин і Алан Патрік - виразно сподобалися. Втім, у кого інша точка зору на цей рахунок, може висловити її і оцінити дії футболістів.
Наступний матч у ... Читати далі »

Закарпаття, Волинь, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуКонтрольний матч

"Закарпаття" - "Волинь" (молодь) 7:0 (1:0)
Голи: 1:0 - Грип (27), 2:0 - Вайда (50), 3:0 - Свиридов (56), 4:0 - Міщенко (76), 5:0 - Міщенко (80), 6:0 - Гибалюк (85), 7:0 - Міщенко (85)
"Закарпаття" (1 тайм): Піньковець, Єлісєєв, Щедраков, Гибалюк, Трухін, Райчевіч, Нудний, Наджі, Ситнік, Грип, Іванов
"Закарпаття" (2 тайм): Піньковець, Єлісєєв, Мелікян, Гибалюк, Щедраков, Печьонкін, Свиридов, Вайда, Неврузов, Бобаль, Міщенко

Карпати, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуКонтрольний матч

"Карпати" (Україна) - "Зестафоні" (Грузія) - 0:0

"Карпати": Богатінов (Тлумак, 46), Федецький (Балажиц, 67), Мілошевич (Петрівський, 67), Гомез (Ковачевич, 67), Ощипко (Гірський, 67), Годвін (Гудима, 60), Худоб`як (Леандріньо, 60), Гурулі (Зеньов, 60), Кожанов (Голодюк, 60), Куртіши (Ткачук, 60), Лукас (Кополовець, 60).

Спарта Прага, Дніпро Дніпропетровськ, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуДругий раз в цьому році доля звела «Дніпро» і багаторазового чеського чемпіона празьку «Спарту» на тренувальних зборах. У лютому суперники зустрілися в рамках півфіналу турніру «Marbellа Cup» і визначили фіналіста лише у тривалій серії пенальті. Сьогоднішній же матч також «від і до» був тренувальним і при цьому не мав абсолютно ніякого турнірного значення. У цьому плані про якийсь реванш пражан говорити було безглуздо, але тим не менш «Спарта» почала гру, в якій тренерський штаб «Дніпра» вирішив поберегти переніс недавно операцію Яна Лаштувку і щойно одужав від травм Матеуса, взагалі без розгойдування. Уже в перші десять хвилин голкіпер «Дніпра» Денис Шеліхов двічі просто врятував свою команду після ударів з кількох метрів новачка віце-чемпіона Чехії Юхари, що прийшов зі словацького «Кошице», і Гушека. При цьому в другому випадку Денису довелося відбивати удар з-під захисника. Ці моменти стали наслідком переваги «Спарти» у перші хвилини. Відразу після сейвів Шеліхова був близький до успіху Лібор Сьонко, який грав проти «Дніпра» в Кубку УЄФА ще у складі «Аустрії», але його удар з кута діагональний штрафний припав поруч зі стійкою.
До середини тайму «Дніпру» таки вдалося вирівняти гру, і вже Олексій Антонов упустив найвигідніший на дві команди мом ... Читати далі »

Євген Селезньов, Дуглас Коста, Шахтар, Ваккер Інсбрук, Товариські матчі, Збори, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новостиУ черговому контрольному поєдинку донецький "Шахтар" обіграв австрійський клуб "Ваккер". Обидва м'ячі були забиті в першому таймі. Уже в першому своєму матчі після повернення в донецьку команду відзначився Євген Селезньов, якому асистував інший новачок гірників - бразилець дентину. Закріпив же перевагу "Шахтаря" Дуглас Коста - 2:0. Варто також зазначити, що на 39-й хвилині Олександр Рибка відбив пенальті, вигравши дуель у Шредера.
Нагадаємо, що завтра підопічні Мірчи Луческу в рамках SalzburgerLand Cup зустрінуться з віденською "Аустрією".
контрольний матч
"Шахтар" (Україна) - "Ваккер" (Австрія) - 2:0 (2:0)
Голи: Селезньов, 28, Коста, 32.
"Шахтар" (1-й тайм): Рибка, Срна, Чижов, Іщенко, Рац, Фернандіньо, Ємельянов, Коста, дентин, Тейшейра, Селезньов.
"Шахтар" (2-й тайм): Худжамов, Гай, Хюбшман, Кучер, Чижов (Ємельянов, 66), Адріано, Шевчук, Кобін, Вілліан, Мхітарян.
На 39-й хвилині Шредер не реалізував пенальті.
Вилучений Рац, 43.

Запорізький "Металург", новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуКонтрольний матч

"Металург" (Запоріжжя) - "Іспартаспор" (Туреччина, 2 ліга) - 6:0

Голи: Жуніор (3), Ліма, Штурко, Скороходов.