Головна » 2013 » Грудень » 23 » Педро оформив найшвидший хет -трик Барселони в прикладі в XXI столітті
19:38
Педро оформив найшвидший хет -трик Барселони в прикладі в XXI столітті
Педро Родрігес , Барселона , Хетафе , Чемпіонат ІспаніїНападник "Барселони" Педро в матчі 17 -го туру чемпіонату Іспанії проти " Хетафе " зумів вписати своє ім'я в історію , повідомляє Infostrada .
26 -річний форвард в першому таймі зумів забити у ворота суперника три голи за вісім хвилин , що стало найшвидшим хет -триком , оформленим футболістом каталонської команди в Примері в XXI столітті.
Останній раз гравець " Барселони" оформляв настільки швидкий хет -трик у матчі чемпіонату Іспанії у вересні 1999 року , коли нападник Дані відправив три м'ячі за сім хвилин у ворота "Бетіса" .
Додамо , що по ходу історичного для Педро поєдинку " Барселона" поступалася "Хетафе" 0:2.
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 494 | Додав: Roland | Теги: Барселона, Педро Родрігес, Хетафе, Чемпіонат Іспанії | Рейтинг: 0.0/0