Головна » 2012 » Серпень » 13 » Перший титул Баварії в сезоні
11:03
Перший титул Баварії в сезоні
Баварія, Боруссія Дортмунд, Суперкубок НімеччиниМюнхенська "Баварія" виграла німецький Суперкубок, перемігши на своїй "Альянс Арені" діючих чемпіонів дортмундську "Боруссію" - 2:1. Вирішальними виявилися перші десять хвилин гри, за які мюнхенці забили два м'ячі. Спочатку Маріо Манджукич зазначив свою дебют за "Баварію" всього через шість хвилин після стартового свистка, пробивши під ногою Вейденфеллера після пасу Франка Рібері. А ще через п'ять хвилин Арьєн Роббен втік на зустріч з воротарем, але влучив у штангу, проте першим на добиванні виявився Томас Мюллер, вколотив м'яч під поперечину - 2:0.
Щоб оговтатися після такого удару, дортмундців знадобився годину ігрового часу. І хоча моменти підопічні Юрген Клоппа створювали, забити вдалося тільки Роберту Левандовські далеким ударом з дуги штрафного майданчика, поклавши м'яч щільно зі стійкою воріт.
Цікаво, що "Баварія" виграла вже п'ятий Суперкубок Німеччини, в той час, як "Борусія" програла вп'яте поєдинок за Суперкубок країни.

Суперкубок Німеччини
"Баварія" - "Боруссія" Д - 2:1
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 326 | Додав: Roland | Теги: Суперкубок Німеччини, Баварія, Боруссія Дортмунд | Рейтинг: 0.0/0