Головна » 2013 » Березень » 23 » Польща 1:3 Україна. Ми в грі!
13:22
Польща 1:3 Україна. Ми в грі!
збірна Польщі, збірна України (футбол), Чемпіонат світу 2014Збірна України здобула дуже важливу перемогу у Варшаві. Першу перемогу у відбірковому циклі ЧС-2014. Тільки в четвертому турі, але на полі суперника, який за втраченими очками ділив друге місце з англійцями.
Неймовірні стартові сім хвилин гри. Два удари - два голи! Але не дурника, а після красивих атак. Ярмоленко і Гусєв завершили комбінації в один дотик з участю не двох і навіть не трьох футболістів, а половини гравців на полі! До цього ще додалося і велике бажання гравців. Несподівано красива і цікава гра збірної України в стартові хвилини. На жаль, повівши в рахунку з різницею в два м'ячі, "синьо-жовті" самі злякалися такого обороту, глибоко сівши на свою половину, відбиваючи м'яч лише б куди подалі або відразу ж порушували правила, ніж додали впевненості полякам. Але ж треба було добити суперника, який перебував у стані шоку чи просто контролем м'яча збити всі наступальні потуги кадри. Нервова гра, яка призвела до втрати стрункості оборони, стала наслідком пропущеного м'яча від дортмундської трійки Блащиковські-Левандовські-Піщек. Могло все закінчитися ще гірше, але тут класно відіграв Андрій П'ятов. Кілька його сейвів додали впевненості, а оголені тили поляків до третього, вирішального м'яча Зозулі перед самою перервою - 3:1!
Гол у роздягальню остаточно дезорієнтував господарів, які вже так і не змогли зібратися на другий тайм. Більше того, рахунок мав бути розгромним. Ярмоленко, Зозуля, Гусєв зобов'язані були значно раніше заспокоїти і своїх, і чужих.
Втім, і 3:1 - приємно, і, відверто кажучи, несподівано. Україна обходить поляків в турнірній таблиці, заодно взявши реванш за образливу домашню поразку з таким же рахунком 13-річної давності. Україна в грі, але тепер зобов'язані обігрувати в Одесі Молдову, щоб наблизитися до лідируючої двійки - Чорногорії та Англії.

ЧС-2014. Відбіркові матчі. Група H.

Польща - Україна 1:3 (1:3)
Голи: Ярмоленко, 2 (0:1); Гусєв О., 7 (0:2); Піщек, 18 (1:2); Зозуля, 45 (1:3)
Польща: Боруц; Василевськи; Глік; Криховяк; Беніш; Лукашик (Обраньяк, 59); Мажевскі (Теодорчік, 76); Блащиковські; Рибусь (Косецкі, 46); Піщек; Левандовскі Р.
Україна: П'ятов; Хачеріді; Федецький; Кучер; Шевчук В.; Степаненко (Тимощук, 60); Гармаш (Безус, 92); Зозуля; Гусєв О. (Морозюк, 93), Ярмоленко; Ротань
Попередження: Лукашик, 44 - Ротань, 16; Гармаш, 33; Степаненко, 45; Тимощук, 87; Морозюк, 94
Категорія: Збірна України | Переглядів: 748 | Додав: Roland | Теги: Чемпіонат світу 2014, збірна Польщі, збірна України (футбол) | Рейтинг: 0.0/0