Головна » 2013 » Березень » 23
Андрій Ярмоленко, збірна України з футболуАтакуючий хавбек збірної забиває десятий м'яч за українську дружину
У відбірковому виїзному матчі чемпіонату світу проти збірної Польщі (3:1) м'яч, забитий на 2-й хвилині зустрічі у ворота поляків Андрієм Ярмоленко, став для атакуючого півзахисника збірної України 10-м, проведеним у складі збірної України.
Цікаво, що за забитими м'ячами за національну збірну Ярмоленко став п'ятим бомбардиром в її історії, обійшовши двох тесок Андрєєв - Горобця і Гусіна (в обох по 9 голів).
Кращим бомбардиром української збірної, як і раніше є легендарний Шевченко (48 голів), другий результат у Сергія Реброва - 15, на третю позицію серед бомбардирів «жовто-синіх» після сьогоднішнього поєдинку вийшов Олег Гусєв, який відзначився 13-м голом і обійшовши на один м'яч Сергія Назаренка, у якого четвертий результат.
Відзначимо і «опорника» української дружини Анатолія Тимощука, для якого матч проти збірної Польщі став 125-м матчем у її складі, що є абсолютним рекордом. Другий результат у Андрія Шевченка - 111 матчів.
Нагадаємо, що дебютним голом у складі збірної України Андрій Ярмоленко відзначив 5 вересня 2009 року, в переможному поєдинку збірної України над Андоррою - 5:0.
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 773 | Додав: Roland | Дата: 23.03.2013 | Прокоментуй !

збірна УкраїниНаціональна збірна України з футболу забила три м'яч в офіційній зустрічі вперше за 3 роки та 5 місяців.
Востаннє "синьо-жовті" в офіційному матчі провели більше двох голів 14 жовтня 2009 року, коли відбиралась на Чемпіонат світу 2010 року.
Тоді Україна з рахунком 6:0 на виїзді переграла Андорру, продовжиши боротьбу за путівку на ЧС, яку у підсумку програли Греції.
Додамо, що у товариському поєдинку три м'яч українці забили майже рік тому - 28 травня 2012 року проти Естонії (4:0).
Категорія: Збірна України | Переглядів: 763 | Додав: Roland | Дата: 23.03.2013 | Прокоментуй !

збірна Польщі, збірна України (футбол), Чемпіонат світу 2014Збірна України здобула дуже важливу перемогу у Варшаві. Першу перемогу у відбірковому циклі ЧС-2014. Тільки в четвертому турі, але на полі суперника, який за втраченими очками ділив друге місце з англійцями.
Неймовірні стартові сім хвилин гри. Два удари - два голи! Але не дурника, а після красивих атак. Ярмоленко і Гусєв завершили комбінації в один дотик з участю не двох і навіть не трьох футболістів, а половини гравців на полі! До цього ще додалося і велике бажання гравців. Несподівано красива і цікава гра збірної України в стартові хвилини. На жаль, повівши в рахунку з різницею в два м'ячі, "синьо-жовті" самі злякалися такого обороту, глибоко сівши на свою половину, відбиваючи м'яч лише б куди подалі або відразу ж порушували правила, ніж додали впевненості полякам. Але ж треба було добити суперника, який перебував у стані шоку чи просто контролем м'яча збити всі наступальні потуги кадри. Нервова гра, яка призвела до втрати стрункості оборони, стала наслідком пропущеного м'яча від дортмундської трійки Блащиковські-Левандовські-Піщек. Могло все закінчитися ще гірше, але тут класно відіграв Андрій П'ятов. Кілька його сейвів додали впевненості, а оголені тили поляків до третього, вирішального м'яча Зозулі перед самою перервою - 3:1!
Гол у роздягальню остаточно дезорієнтував господарів, які вже так і не змогл ... Читати далі »