Головна » 2014 » Січень » 22 » Рома мінімально обіграє Ювентус і виходить у півфінал
08:32
Рома мінімально обіграє Ювентус і виходить у півфінал
Рома, Ювентус, півфінал, Кубок Італії з футболуТуринський клуб знову зупинився на стадії чвертьфіналу Кубка Італії
На початку січня ці команди вже зустрічалися один з одним , і тоді « Ювентус » добився впевненої перемоги з рахунком 3:0. Експерти та вболівальники одностайно заявили про те , що « Рома» , звичайно , хороша в цьому сезоні , але всерйоз поборотися за скудетто зі «старою синьйорою » у неї не вийде. Але, можливо , вийде за Кубок Італії ? Саме в рамках чвертьфіналу цього турніру римляни і туринці перетнулися знову . Обидві команди досить давно не вигравали цей трофей , так що з мотивацією не було абсолютно ніяких проблем. Та й сам факт протистояння « Роми» і « Ювентуса» вже розбурхував розуми мільйонів тіффозі .
«Рома» вже встигла поповнитися в це зимове трансферне вікно Раджею Найнгголаном і Мішелем Бастосом , який добре відомий за своїм виступу за « Ліон» і «Шальке 04 ». « Ювентус » все ще сподівається провернути хитру операцію з « Інтером» , отримавши від « нерадзуррі » Фредді Гуаріна , віддавши в замін Мірко Вучініча . Угода, прямо скажемо , набагато вигідніше «Ювентусу» , ніж « Інтеру ». Але поки сторони ще не вдарили по руках. Антоніо Конте вирішив , що в такому матчі можна дати шанс і резервістам . З перших хвилин на полі з'явилися Марко Сторарі і Федеріко Пелузо , а в нападі Конте довірився Джовінко і Квальярелла . У « Роми» ж, навпаки , вийшли чи не всі найсильніші на даний момент гравці. Відзначимо і поява в стартовому складі новобранця команди Раджі Найнгголан .
По перших хвилинах було видно , що обидві команди трохи нервують , і це було зовсім не дивно . Зрідка футболісти відзначалися дальніми ударами , але практично завжди вони летіли повз ціль. «Рома» частіше володіла м'ячем, проте серйозно наблизитися до володінь Марко Сторарі у господарів поля не виходило. Лише на двадцять сьомій хвилині сталося хоч якесь загострення у матчі. Стротман не зумів дістатися до м'яча в районі воротарського після відмінного флангового закидання в штрафну «Ювентуса ».
Приблизно після цього моменту ініціатива остаточно перейшла до римської команді. На тридцять другій хвилині Тотті потужно пробив по воротах туринців , проте м'яч пролетів в лічених сантиметрах від створу воріт. Всього через кілька хвилин Сторарі ледь не привіз гол на порожньому місці , не зумівши зловити простий м'яч. «Ювентусу» відверто пощастило , що поруч не виявилося нікого з футболістів « Роми ». У підсумку, незважаючи на тиск римлян , на перерву команди пішли з нулями на табло.
На самому початку другого тайму « Ювентусу » вдалося забити гол , але взяття воріт було скасовано через те , що Пелузо перебував у офсайді , який , правда викликає величезні сумніви. Настільки активний початок другої половини зустрічі не отримало продовження . «Рома » як і раніше більше за суперника володіло м'ячем , лише реальних загроз практично не було. На семидесятих хвилині « Ювентус » міг забити гол . Де Санктіс помилився на виході , тільки от покарання від туринців так і не послідувало.
Час йшов , і додатковий час здавалося найбільш очікуваним результатом, однак на сімдесят дев'ятій хвилині гол таки стався . Що вийшов в другому таймі Міралем Пьяніч влаштував рейд до чужої штрафної площі , а потім зробив точний пас на Стротмана . Кевін практично тут же зробив чудову передачу на Жервіньо , який з кількох метрів зумів домогтися свого - м'яч опинився в сітці.
Відразу після голу Антоніо Конте випустив на поле Карлоса Тевеса , але врятувати цю зустріч у туринців не вдалося. «Рома» зуміла-таки взяти реванш за нещодавню поразку , вибивши «Ювентус» з Кубка Італії .

«Рома » - « Ювентус » - 1:0
Гол : Жервіньо ( 79).
«Рома» : Морган Де Санктіс , Майкон , Мехді Бенатов , Леандро Кастан , Василіс Торосидіс , Раджа Найнгголан , Даніеле Де Россі , Кевін Стротман , Алессандро Флоренці ( Міралем Пьяніч , 75 ) , Франческо Тотті ( Адем Ляїч , 83 ) , Куассі Жервіньо .
«Ювентус» : Марко Сторарі , Мартін Касерес , Леонардо Бонуччі , Джорджіо К'єлліні ( Анджело Огбонна , 46 ) , Маурісіо Ісла , Артуро Відаль , Андреа Пірло , Клаудіо Маркізіо , Федеріко Пелузо ( Карлос Тевес , 81 ) , Фабіо Квальярелла , Себастьян Джовінко ( Фернандо Льоренте , 77).
Попереджені: Бенатіа ( 14 ) , Флоренці ( 29 ) , Стротман ( 65 ) , Кастан ( 70 ) - Пелузо ( 65 ) , Відаль ( 90 +4 ) .
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 1393 | Додав: Roland | Теги: Ювентус, Рома, Кубок Італії з футболу, півфінал | Рейтинг: 0.0/0