Головна » 2014 » Січень » 22
Рома, Ювентус, півфінал, Кубок Італії з футболуТуринський клуб знову зупинився на стадії чвертьфіналу Кубка Італії
На початку січня ці команди вже зустрічалися один з одним , і тоді « Ювентус » добився впевненої перемоги з рахунком 3:0. Експерти та вболівальники одностайно заявили про те , що « Рома» , звичайно , хороша в цьому сезоні , але всерйоз поборотися за скудетто зі «старою синьйорою » у неї не вийде. Але, можливо , вийде за Кубок Італії ? Саме в рамках чвертьфіналу цього турніру римляни і туринці перетнулися знову . Обидві команди досить давно не вигравали цей трофей , так що з мотивацією не було абсолютно ніяких проблем. Та й сам факт протистояння « Роми» і « Ювентуса» вже розбурхував розуми мільйонів тіффозі .
«Рома» вже встигла поповнитися в це зимове трансферне вікно Раджею Найнгголаном і Мішелем Бастосом , який добре відомий за своїм виступу за « Ліон» і «Шальке 04 ». « Ювентус » все ще сподівається провернути хитру операцію з « Інтером» , отримавши від « нерадзуррі » Фредді Гуаріна , віддавши в замін Мірко Вучініча . Угода, прямо скажемо , набагато вигідніше «Ювентусу» , ніж « Інтеру ». Але поки сторони ще не вдарили по руках. Антоніо Конте вирішив , що в такому матчі можна дати шанс і резервістам . З перших хвилин на полі з'явилися Марко Сторарі і Федеріко Пелузо , а в нападі Конте довірився Джовінко і Квальярелла . У « Роми» ж, навпаки , вийшли чи не всі найсильніш ... Читати далі »
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 1392 | Додав: Roland | Дата: 22.01.2014 | Прокоментуй !

Копа дель Рей, Реал Мадрид, півфіналПідопічні Карло Анчелотті здобули мінімальну перемогу над "Еспаньолом" у першому матчі 1 / 4 фіналу
2014 почався для мадридського « Реала» просто чудово. Команда Карло Анчелотті виграла вже п'ять матчів поспіль , забивши в них тринадцять м'ячів , при цьому не пропустивши жодного разу. Такий виступ укупі з невдачами «Барселони» і «Атлетіко» дозволили « Реалу » впритул наблизитися з цим командам в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. У таким піднесеним настроєм « королівський » клуб підходив до свого першого чвертьфінального матчу в рамках Кубка Іспанії проти « Еспаньола» .
Ці команди зустрічалися один з одним трохи більше тижня тому , і тоді « Реал » зумів домогтися мінімальної гостьової перемоги . Автором єдиного м'яча став Пепе. Карло Анчелотті вельми відповідально підійшов до цього кубкового поєдинку , випустив практично основний склад , включаючи Гарета Бейла , Луку Модріча і Кріштіану Роналду. Правда місце у воротах , як це буває в кубках , зайняв Ікер Касільяс , а не Дієго Лопес.
Перший небезпечний момент сучілся вже на четвертій хвилині. Це Кріштіану Роналду пристрілював свою гармату. Португалець отримав м'яч в чужій штрафній площі і тут же пробив по воротах - м'яч пролетів зовсім небагато мимо цілі . Взагалі мадридський клуб був дуже активний, і явно намагався забити швидкий гол , але « Еспаньол» грав гранично акуратно , а іноді навіт ... Читати далі »

Кубок англійської ліги, Ман Сіті, фіналКубок англійської ліги
1/2 фіналу
Матч-відповідь

"Вест Хем" – "Манчестер Сіті" 0:3 (0:2)

Голи: 0:1 – Негредо (3), 0:2 – Агуеро (24), 0:3 – Негредо (59)
Вест Хем: Яаскелайнен, Р. Джонсон, Рац, Томкінс, Тейлор, Діаме (Коллісон, 89), Моррісон, Нолан, А. Діарра, Дж.Коул (Даунінг, 48), Керролл (К. Коул, 46).
Манчестер Сіті: Пантілімон, Лескотт, Боята, Настасич, Кліши, Фернандіньо, Хаві Гарсія (Родуелл, 63), Лопеш, Навас (Коларов, 79), Агуеро (Йоветич, 65), Негредо.
Попередження: Агуеро (32), А. Діарра (38), Кліши (64).

"Ланс" – "Бастія" 2:1 (0:0)
Голи: 0:1 – Хазрі (64), 1:1 – Чаварріа (87), 2:1 – Н′Діай (94)

"Анжер" – "Сошо" 1:0 (0:0)
Голи: 1:0 - Конате (70)

"Булонь" – "Ренн" 0:2 (0:1)
Голи: 0:1 – Конрадсен (9), 0:2 – Ромеро (90)

"Сете 34" – "Юра Зюд" 2:0 (1:0)

Голи: 1:0 – Желлі (32), 2:0 – Генсел (62)

"Іріс Клуб де Круа" – "Лілль" 0:3 (0:1)

Голи: 0:1 – Кьєр (17), 0:2 – де Мело (57), 0:3 – Орігі (89)

"Конкарно" – "Генгам" 2:3 (0:0)

Голи: 0:1 – Ятабаре (64), 1:1 – Гарман (84), 2:1 – Гарман (99), 2:2 – Ятабаре (104), 2:3 – Бовю (105)

"Бастія" – "Ньор" 2:2, по пенальті - 5:4
Голи:  1:0 – Камара (35), 1:1 – Лафуркаде (52, пен), 1:2 – Освальд (86, автогол), 2:2 – Мба (89)

"Марсель" – "Ніцца" 4:5 (2:3)
Голи: 1:0 – Жиньяк (3), 1:1 – Босетті (5), 1:2 – Мопе (18), 2:2 – Товен (24), 2:3 – Діавара (45, автогол), 2:4 – Брюльс (51, пен), 3:4 – Жиньяк (58), 3:5 – Абріель (88), 4:5 – Діавара (90)

Жозе Моурінью , ЧелсіНа даний момент в Премьерліге Жозе Моурінью провів 142 матчі ; наприклад , Алекс Фергюсон здобув соту перемогу в англійському чемпіонаті на 20 зустрічей пізніше . Португалець став 15 - м тренером , якому вдалося домогтися ста перемог.