Головна » 2011 » Червень » 26 » Селезньов повернувся і забив
14:49
Селезньов повернувся і забив
Євген Селезньов, Дуглас Коста, Шахтар, Ваккер Інсбрук, Товариські матчі, Збори, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новостиУ черговому контрольному поєдинку донецький "Шахтар" обіграв австрійський клуб "Ваккер". Обидва м'ячі були забиті в першому таймі. Уже в першому своєму матчі після повернення в донецьку команду відзначився Євген Селезньов, якому асистував інший новачок гірників - бразилець дентину. Закріпив же перевагу "Шахтаря" Дуглас Коста - 2:0. Варто також зазначити, що на 39-й хвилині Олександр Рибка відбив пенальті, вигравши дуель у Шредера.
Нагадаємо, що завтра підопічні Мірчи Луческу в рамках SalzburgerLand Cup зустрінуться з віденською "Аустрією".
контрольний матч
"Шахтар" (Україна) - "Ваккер" (Австрія) - 2:0 (2:0)
Голи: Селезньов, 28, Коста, 32.
"Шахтар" (1-й тайм): Рибка, Срна, Чижов, Іщенко, Рац, Фернандіньо, Ємельянов, Коста, дентин, Тейшейра, Селезньов.
"Шахтар" (2-й тайм): Худжамов, Гай, Хюбшман, Кучер, Чижов (Ємельянов, 66), Адріано, Шевчук, Кобін, Вілліан, Мхітарян.
На 39-й хвилині Шредер не реалізував пенальті.
Вилучений Рац, 43.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 418 | Додав: Roland | Теги: Новости футбола, Дуглас Коста, Футбол, Товариські матчі, Новости, Збори, Шахтар, новини, Ваккер Інсбрук, Євген Селезньов | Рейтинг: 0.0/0