Головна » 2011 » Червень » 26
СБ Іспанії U-21, сб. Англії U-21, сб. Італії U-21, Євро-2011 (U-21), новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новиниОбігравши збірну Швейцарії з рахунком 2:0, іспанці завоювали золоті медалі чемпіонату Європи серед молоді в третій раз і стали другою найуспішнішою європейської збірної на цьому рівні. Раніше вони добиралися до вершини в 1986 і 1998 роках.
Лідирують у списку найбільш успішних молодіжних збірних італійці, на рахунку яких п'ять перемог. На третє місце опустилися англійці, СРСР і Нідерланди, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

1978 - Югославія
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 494 | Додав: Roland | Дата: 26.06.2011 | Прокоментуй !

СБ Швейцарії U-21, сб. Іспанії U-21, Євро-2011 (U-21), новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуМолодіжна збірна Іспанії завоювала титул чемпіона Європи 2011 року. У вирішальному поєдинку іспанці переграли своїх швейцарських однолітків - 2:0.
Перевага іспанського футболу, схоже, носить вже глобальний характер. Національна збірна - чинний чемпіон світу і Європи, "Барселона" - переможець Ліги чемпіонів. Тепер ще й молодіжка поповнила цей список перемог новим тріумфом.
На турнірі у Данії іспанці дозволили собі одну осічку, не зумівши утримати переможний рахунок у матчі зі збірною Англії. І один раз були за крок від провалу. Але в півфіналі з білорусами все склалося для збірної Іспанії хоч і драматично, але щасливо.
На тлі тих емоцій фінал вийшов спокійним і в якійсь мірі передбачуваним. Швейцарці до першого пропущеного гола виглядали цілком нічого, не дозволяючи суперникові часто підбиратися до штрафного. Але ситуація склалася таким чином, що після точного удару Еррери відсиджуватися в обороні швейцарцям не було вже ніякого резону.
Треба визнати, що можливості відігратися у них були. Хай і не багато. А остаточно всі надії збірної Швейцарії поховав Тьяго Алькантара. Гол вийшов - диво.
І про головне. А чи можна взагалі зупинити іспанців? І якщо так, то як?
Молодіжний чемпіонат Європи 2011. Фінал

Швейцарія (U ... Читати далі »
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 441 | Додав: Roland | Дата: 26.06.2011 | Прокоментуй !

Спарта Прага, Дніпро Дніпропетровськ, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуДругий раз в цьому році доля звела «Дніпро» і багаторазового чеського чемпіона празьку «Спарту» на тренувальних зборах. У лютому суперники зустрілися в рамках півфіналу турніру «Marbellа Cup» і визначили фіналіста лише у тривалій серії пенальті. Сьогоднішній же матч також «від і до» був тренувальним і при цьому не мав абсолютно ніякого турнірного значення. У цьому плані про якийсь реванш пражан говорити було безглуздо, але тим не менш «Спарта» почала гру, в якій тренерський штаб «Дніпра» вирішив поберегти переніс недавно операцію Яна Лаштувку і щойно одужав від травм Матеуса, взагалі без розгойдування. Уже в перші десять хвилин голкіпер «Дніпра» Денис Шеліхов двічі просто врятував свою команду після ударів з кількох метрів новачка віце-чемпіона Чехії Юхари, що прийшов зі словацького «Кошице», і Гушека. При цьому в другому випадку Денису довелося відбивати удар з-під захисника. Ці моменти стали наслідком переваги «Спарти» у перші хвилини. Відразу після сейвів Шеліхова був близький до успіху Лібор Сьонко, який грав проти «Дніпра» в Кубку УЄФА ще у складі «Аустрії», але його удар з кута діагональний штрафний припав поруч зі стійкою.
До середини тайму «Дніпру» таки вдалося вирівняти гру, і вже Олексій Антонов упустив найвигідніший на дві команди мом ... Читати далі »
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 590 | Додав: Roland | Дата: 26.06.2011 | Прокоментуй !

Євген Селезньов, Дуглас Коста, Шахтар, Ваккер Інсбрук, Товариські матчі, Збори, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новостиУ черговому контрольному поєдинку донецький "Шахтар" обіграв австрійський клуб "Ваккер". Обидва м'ячі були забиті в першому таймі. Уже в першому своєму матчі після повернення в донецьку команду відзначився Євген Селезньов, якому асистував інший новачок гірників - бразилець дентину. Закріпив же перевагу "Шахтаря" Дуглас Коста - 2:0. Варто також зазначити, що на 39-й хвилині Олександр Рибка відбив пенальті, вигравши дуель у Шредера.
Нагадаємо, що завтра підопічні Мірчи Луческу в рамках SalzburgerLand Cup зустрінуться з віденською "Аустрією".
контрольний матч
"Шахтар" (Україна) - "Ваккер" (Австрія) - 2:0 (2:0)
Голи: Селезньов, 28, Коста, 32.
"Шахтар" (1-й тайм): Рибка, Срна, Чижов, Іщенко, Рац, Фернандіньо, Ємельянов, Коста, дентин, Тейшейра, Селезньов.
"Шахтар" (2-й тайм): Худжамов, Гай, Хюбшман, Кучер, Чижов (Ємельянов, 66), Адріано, Шевчук, Кобін, Вілліан, Мхітарян.
На 39-й хвилині Шредер не реалізував пенальті.
Вилучений Рац, 43.

СБ США, сб. Мексики, Кубок КОНКАКАФ, КОНКАКАФ, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуНезважаючи на те, що у фінальному матчі Кубка КОНКАКАФ американці вели з розривом у два м'ячі вже на старті гри, їх вічні опоненти мексиканці рук не опустили. Вже до перерви рахунок був нічийним, а в підсумку Мексика перемогла навіть з запасом!
Золотий Кубок КОНКАКАФ. фінал

США - Мексика 2:4 (2:2)

Голи: Бредлі, 8 (1:0), Донован, 23 (2:0), Баррера, 29 (2:1), Гуардадо, 36 (2:2), Баррера, 50 (2:3), Дос Сантос, 76 (2:4).

Фламенго, Атлетіко Мінейро, Атлетіко Паранаенсе, Крузейро, Курітіба, Баїя, Чемпіонат Бразилії, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольныеШостий тур чемпіонату Бразилії стартував матчем між "Фламенго" і "Атлетіко Мінейро". "Менгао" потрібно було реабілітуватися перед своїми уболівальниками за ряд матчів без перемог. Обидві команди жваво розпочали поєдинок, у першому таймі на полі була рівна гра і лише кілька небезпечних моментів. Але, разом з тим, гравці допускали багато помилок у передачах, не могли налагодити комбінаційну гру. Всі події матчу відбулися у другому таймі.
"Фламенго" з перших хвилин другого тайму почав грати набагато могутніше і навіть встиг забити гол. "Атлетико" не знітився і забив зі стандарту. Після цього пішла гра на зустрічних курсах. "Менгао" всі сили спрямували в атаку, залишили у захисті тільки центрбеков. І така тактика принесла результат - вже через 15 хвилин забив той, хто повинен був це зробити. Роналдіньо, обсвистали уболівальниками в минулому матчі, забив чудовий м'яч у своїх кращих традиціях. Після цього, таке відчуття, у партнерів Роні виросли крила, і "Фла" вже було не зупинити. "Атлетико" також посприяв розгрому. Після голу Роналдіньо "гало" полетіли в атаку, в їх обороні утворилися величезні розриви між лініями, чим вміло скористалися "менгао".
Чемпіонат Бразилії, 6-й тур

"Фламенго" - "Атлетико Мінейро" - 4:1 (0:0)
Голи: Дуду ... Читати далі »

Запорізький "Металург", новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуКонтрольний матч

"Металург" (Запоріжжя) - "Іспартаспор" (Туреччина, 2 ліга) - 6:0

Голи: Жуніор (3), Ліма, Штурко, Скороходов.

Закарпаття, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуУчасть ФК "Закарпаття" у сезоні 2011/2012 перебуває під питанням - через фінансову заборгованість перед своїми гравцями і самою ПФЛ.
Про це йшлося на засіданні Центральної Ради Професіональної футбольної ліги України, повідомляє Закарпаття-онлайн.
Виступ у першій лізі "Закарпаття" знаходиться також під питанням, оскільки клуб досі не отримав атестат, який дає право участі в турнірі.

Зоря, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуКонтрольний матч

"Зоря" (Луганськ) - "Залаегерсег" (Угорщина) - 0:2 (0:2)
Голи: 0:1 - Турковс (22), 0:2 - Камбер (42)
Стартовий склад "Зорі": Шуховцев, Каменюка, Лозинський, Коротецький, Тесак, Ліпартія, Бруно, Хомченовський, Силюк, Франк Мадоу, Худзик

Збірна Білорусі, бронзовий призер, Євро-2011, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуМолодіжна збірна Білорусі стала бронзовим призером чемпіонату Європи-2011 в Данії.
У матчі за третє місце команда Георгія Кондратьєва з мінімальним рахунком обіграла чехів - 1:0. Вирішальний м'яч за 2 хвилини до закінчення основного часу забив Єгор Філіпенко.
Білоруси не тільки завоювали медалі чемпіонату континенту, а й захопили путівку на Олімпіаду-2012 в Лондон.

Молодіжні збірні. U-21. Євро-2011. Данія.
Матч за 3-е місце. Ольборг.

Чехія - Білорусь - 0:1 (0:0)
Гол: Філіпенко, 88
Вилучення: Ваха, 75
Чехія: Вацлік, Лецьякс (Коваршік, 13), Сухі, Мазух, Челюстка, Дочкал, Ваха, Гецов, Горшава, Хлоушек (Козак, 46), Храмоста (Кадлец, 83).
Білорусь: Гутор, Філіпенко, веретено, Політевич, Сиваков, Драгун, Перепечко (Бага, 34), МАТВЕЙЧИК (Поляков, 76), Нехайчик, Скавиш (Рекіш, 83), Воронков.
Джерело: turnir

скандал, договорняки, договірні матчі, греція, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуНазвано імена 68 осіб, причетних до договірних матчів
У Греції названі імена 68 осіб, які, як вважають, замішані в скандал навколо передбачуваної організації договірних матчів.
Серед них два президенти клубів суперліги, власники клубів, гравці, арбітри і один високопоставлений поліцейський чин. Їх звинувачують в самих різних протиправних діях, включаючи обман, вимагання, відмивання грошей і ставках на матчі, на результат яких вони намагалися вплинути.
Міністр культури Гіоргос Нікітіадіс назвав цей скандал "самої чорною сторінкою в історії грецького футболу". Він пообіцяв, що розслідування, покликане відновити репутацію цього виду спорту, буде "таким глибоким і всеосяжним, наскільки це буде потрібно".
На початку цього тижня за підозрою в причетності до цієї справи були заарештовані 10 осіб.
Розслідування почалося після того, як представники УЄФА опублікували список 41 матчі в період з 2009 по 2010 роки, результати яких викликали підозру.
24 червня грецький суд назвав імена 68 осіб, підозрюваних в причетності до цього скандалу. Серед них представник вищої футбольної ліги Греції і голова нинішнього клубу-чемпіона "Олімпіакоса" Вангеліс Марінакіс і захисник цього клубу і національної збірної Авраам Пападопулос. Обидва вони заявляють, що ... Читати далі »