Головна » 2011 » Квітень » 9 » Шевченко встановив антирекорд Ліги Європи
13:13
Шевченко встановив антирекорд Ліги Європи
Андрій Шевченко, Динамо Київ, Брага, Ліга Європи, Рекорд, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новиниПерше видалення в кар'єрі нападника київського "​​Динамо" Андрія Шевченка стало рекордним в нинішній Лізі Європи - гравець провів на полі всього 17 хвилин у вчорашньому матчі з португальською "Брагою". Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.
А. Шевченко з'явився на полі на початку другого тайму і перше попередження заробив на 53-й хвилині, порушивши правила проти Алана. Ще через дев'ять хвилин форвард забив гол у ворота після свистка арбітра про офсайд, за що отримав повторний "гірчичник"і був видалений з поля. Повторну гру з "Брагою"А. Шевченко пропустить.
Нагадаємо, перший матч 1 / 4 фіналу Ліги Європи "Динамо" - "Брага"завершився вчора внічию 1:1. Гра у відповідь в Португалії відбудеться через тиждень.
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 306 | Додав: Roland | Теги: Ліга Європи, брага, Футбол, Андрій Шевченко, Новости, новини, футбола, рекорд, Динамо Київ | Рейтинг: 0.0/0