Головна » 2009 » Листопад » 23 » Тоттенхем забиває дев'ять голів!
12:53
Тоттенхем забиває дев'ять голів!
Лондонський клуб знищує Віган! + ВІДЕО
«Тоттенхем» і «Віган» влаштували божевільну гольову феєрію в 13-му турі АПЛ, розійшовшись найрезультативнішим матчем всього європейського сезону. Абсолютно фантастичний матч закінчився епічним розгромом «Уїгана» з принизливим рахунком 9:1. Якби не гол у відповідь «летікс», «Тоттенхем» б повторив свій рекорд тридцяти з гаком річної давності, коли була здобута історична перемога над «Брістоль Роверс» з рахунком 9:0 і рекорд «Манчестер Юнайтед» 1995-го року.
Перший тайм зустрічі не віщував подібного розвитку подій: «Тоттенхем» грав непогано, і навіть один раз відзначився, але закріпити перевагу ніяк не міг - не щастило. Але після перерви, заручившись «підтримкою» центрдефов «Уїгана» Брамбла і Бойса, «шпори» стали забивати буквально в кожній атаці, і вже до 68-ій хвилині вигравали з різницею у п'ять м'ячів. Але, як видно з результату, на досягнутому зупинятися не збиралися і до кінця гри просто втоптали «Віган» в газон «Уайт Харт Лейн». Початок зустрічі видався багатим на події. Вже на сороковий секунді Пітер Крауч ледь не заковирял м'яч у ворота після прострілу Леннона з правого флангу, а на 4-ій хвилині довготелесий форвард упустив і другий свій момент, пробивши головою вище воріт. Але ще через 4 хвилини Крауч, нарешті, свого домігся: подача Леннона з правого флангу знайшла голову Пітера, і «Тоттенхем» повів в рахунку. Забивши, «шпори» заграли ще активніше і знову були близькі до гола. На 10-ій хвилині непоганий момент упустив той же Крауч, а на 13-й Том Хаддлстоун. «Віган», втім, такий початок гри не особливо збентежило - після стартового натиску господарів «летікс» знайшли в собі сили піти вперед. На 16-ій хвилині Диам пробив вище воріт. А на 22-ій неточним ударом відзначився Родалльега. На цьому епізоди за участю гравців «Уїгана» біля чужих воріт не закінчилися, але моменти «Тоттенхема» були більш гострими. На 19-ій хвилині Уілсон Паласіос потужним ударом здалеку змусив робити Сейва Кріса Кіркланда, а на 24-ій «Віган» врятувався вже якимсь дивом, коли м'яч після потужного пострілу Тома Хаддлстоун, який виявився першим на підборі після розіграшу кутового, зльоту пролетів всього в парі сантиметрів від штанги. Везіння «летікс» тривало ще до кінця тайму.
За цей час Дефо встиг потрапити у перекладину, і взяти участь ще в декількох небезпечних, але нерезультативних атаках господарів поля. Везіння закінчилося з початком другого тайму. На 50-ій хвилині Джермейн Дефо забив перший зі своїх п'яти голів, скориставшись пасом Леннона, а на 53-їй «Тоттенхем» забив і в третій раз. Дефо покарав захисників за помилку ударом в дальній нижній кут. На 56-ій хвилині «Віган» відігрався, щоправда, з порушенням правил. Шарнер, покинутий усіма у штрафному «Тоттенхема», підіграв собі рукою, перш ніж відправити м'яч у сітку, але господарів це тільки розлютило. У наступній же атаці Дефо оформив хетт-трик, зльоту замкнувши пас Леннона з правого флангу. На 60-ій Пітер Крауч ледь не забив п'ятий м'яч своєї команди, коли бив головою в упор, але Кріс Кіркланда виручив. П'ятий гол, правда, все одно трапився, хоч його автором і не став Крауч. Ним став Леннон, який заслужив його своїми гольовими передачами, як ніхто інший. І знову в далекий низом.
На 68-ой розгром продовжив Дефо. На цей раз на гольовий комбінації взяв участь Ведран Чорлука. Після шостого гола настало певне затишшя. Небезпечні моменти були, але до голів не доходило. Близькі до мети були Кранчар, Крауч і Дефо, але нікому з них удача не посміхнулася. До 86-ої хвилини, коли Ерік Едман здійснив чергову зі своїх незліченних помилок і дозволив Джермейн Дефо заволодіти м'ячем недалеко від штрафного. Добігти до воріт і прокинут м'яч кіперу «в будиночок» Дефо не склало ніяких труднощів. Хрестоматійні 7:1 досить скоро змінилися дивовижними 8:1. Це Девід Бентлі божевільним по силі і точності ударом зі штрафного засмутив «летікс» ще раз. Ефектну крапку в матчі поставив Ніко Кранчар, який завершив комбінацію Дефо і Бентлі ударом під саму поперечину. 9:1, коли таке ще побачиш?
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 610 | Додав: Roland | Рейтинг: 0.0/0