Головна » 2011 » Грудень » 20 » Українці за кордоном
10:21
Українці за кордоном
ексклюзив, Євген Левченко, Баварія, Анатолій ТимощукУ 16 з 18 випадків «зимового» лідерства, «Баварія» ставала чемпіоном Німеччини

АВСТРАЛІЯ

«Аделаїда Юнайтед» вкотре «приголомшила» своїх уболівальників. На цей раз, поступившись у домашньому матчі 11-го туру чемпіонату країни аутсайдеру ліги «Голд-Кост Юнайтед» - 0:3. «Аделаїда» як і раніше займає передостаннє місце в чемпіонаті (10 очок). Дане поразка коштувала «місця» в команді тепер вже екс-головному тренеру голландцеві Ріні кулен. До наступних матчів чемпіонату команду буде готувати Джон Космина, в минулому ведучий гравець збірної Австралії і не менш відомий тренер на Зеленому континенті. Євген Левченко з «Аделаїди Юнайтед» участі в матчі не приймав.

БЕЛЬГІЯ

Свій домашній матч 18-го туру чемпіонату Бельгії «Серкль Брюгге» без нашого Олега Ящука (пропускав матч через перебір «гірчичників») програв своєму основному супернику по турнірній гонці, «Генту» - 0:1.
Після цієї поразки «Серкль Брюгге» ділить 5-6 позиції в чемпіонаті з «Кортрейк», у клубів за - 30 очок. «Гент» вже другий в Жюпіле (36 очок). Лідирує з 39-ю турнірними балами «Андерлехт», який здолав у домашньому матчі «Локерен» - 3:2.
Яковенко-молодший, у складі «Андерлехта» знову не грав, а останнє його поява на полі датована 4 грудня.

НІМЕЧЧИНА

Анатолій Тимощук провів після дискваліфікації другий поспіль матч у Бундеслізі і потрібно відзначити вдало. У рамках 17-го туру німецького чемпіонату «Баварія» на своєму полі, граючи в меншості, декласувала «Кельн» - 3:0. Тимощук, відіграв весь поєдинок, відзначився надійною грою в обороні і корисним перехопленням м'яча на 49-й хвилині. Після якого послідував пас Мюллеру, від якого Гомесу, і рахунок в матчі був відкритий - 1:0 на користь «баварців». Здобувши чергову перемогу, «Баварія» закріпилася на першому місці (37 очок) і йде на перерву «зимовим» чемпіоном. Будемо сподіватися, що мюнхенці не поступляться своє лідерство до кінця чемпіонату, а Тимощук вдруге, зможе поставити над своєю головою «Срібну салатницю».
Статистика Анатолія Тимощука в чемпіонаті Бундесліги: 10 зіграних матчів (857 хвилин), 2 попередження і 1 видалення.

ІЗРАЇЛЬ

«Бейтар» (Єрусалим), за який виступає українець Андрій Пилявський, другий тур поспіль поступається. У поєдинку 16-го туру ізраїльської прем'єр-ліги іерусалімци пропустили гол за 7 хвилин до закінчення зустрічі з «Хапоелем» з Беер-Шеви - 0:1. Пилявський, провів весь матч. Зазнавши поразки, «Бейтар» як і раніше з 15-ма очками займає 12 рядок у турнірній таблиці чемпіонату, на одне очко випереджаючи своїх «кривдників» «Хапоель» (Беер-Шева). Статистика Андрія Пилявської: 7 зіграних матчів (630 хвилин), 1 автогол.
Нетанійскій «Маккабі» українського форварда Сергія Третяка сьогоднішнім поєдинком проти одноклубників з Хайфи закриють 16-й тур ізраїльської прем'єр-ліги.
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 489 | Додав: Roland | Теги: ексклюзив, Баварія, Анатолій Тимощук, Євген Левченко | Рейтинг: 0.0/0