Головна » 2010 » Січень » 31 » Вермут рятує «Хапоель»
12:19
Вермут рятує «Хапоель»
хапоельСуперник казанського «Рубіна» по 1 / 16 фіналу ліги Європи «Хапоель» з Тель-Авіва в 20-му турі чемпіонату Ізраїлю зіграв внічию з «Маккабі» з Нетанії. Програючи до 83-й хвилині матчу з рахунком 0:3, футболісти «Хапоеля» зуміли забити три голи за десять хвилин. Дубль зробив Гілі Вермут.
У суботу, 30 січня, суперник казанського «Рубіна» по 1 / 16 ліги Європи тель-авівський «Хапоель» в рамках 20-го туру чемпіонату Ізраїлю приймав на домашньому стадіоні «Блумфілд» «Маккабі» з Нетанії. У цій зустрічі в складі господарів дебютував Даніель де Ріддер, який відіграв перший тайм і запам'ятався кількома ефектними трюками.
Нагадаємо, що в 19-му турі «Хапоель» зустрічався з лідером національної першості, «Маккабі» з Хайфи. Той матч завершився внічию з рахунком 0:0. І «Маккабі» зберіг 10-очковий відрив від йде на другому місці «Хапоеля». «Маккабі» з Нетанії перед матчем в Тель-Авіві розташовувався в середині турнірної таблиці. І фаворитом у майбутньому матчі багато хто вважав «Хапоель». Як виявилося згодом, вони помилялися.
У першому таймі, що пройшов за повної переваги господарів, забитих м'ячів 9,5 тисяч глядачів, які прийшли на «Блумфілд», так і не побачили.
Воротар гостей Данило Лівшиц досить часто нудьгував без діла.
Без голів пройшла і друга половина другого тайму. А потім уболівальники «Хапоеля» відчули справжній шок.
Все почалося з того, що на 71-й хвилині «Маккабі» відкрив рахунок 0:1. Захисники господарів не змогли розібратися в своїй штрафній, і Бен-Аруша головою переправив м'яч у ворота. Що не очікували такого розвитку подій, господарі «попливли». І через 5 хвилин отримали другий м'яч у свої ворота. Удар Кабрейри з лінії штрафного Абарбанел парирував. Але Саба був першим на добиванні. Над «Блумфілда» повисла обтяжлива тиша.
Господарі спробували відігратися. І через 5 хвилин пропустили третій гол у свої ворота. «Маккабі» організував швидку контратаку, Газаль зробив передачу на Саба. І той точно пробив повз що вийшов на перехоплення Абарбанела. Такого розгрому від своєї команди Елі Гутман точно не чекав.
На щастя, в цей момент футболісти «Хапоеля» нарешті прокинулись. І побігли відіграватися.
На 83-й хвилині Гілі Вермут зробив прорив до штрафного Лівшица.
І сильний ударом один м'яч відіграв. Потім на 87-й хвилині Вермут знову робить сольний прохід через півполя. Але його удар з 15 метрів неточний.
На 88-й хвилині матчу суддя Меїр Леві призначив пенальті у ворота гостей. Виконувати його зголосився Вермут. Ліфшиц у красивому стрибку зумів перевести м'яч на кутовий. Після подачі якого Начо прострілив у штрафну, де Бадір головою переправив м'яч у ближній кут. І рахунок став 2:3. На 94-й хвилині м'яч після удару Натхо влучив у стійку воріт. Через кілька секунд друге попередження отримав Альмог Коен - гості залишаються в меншості.
На 96-й хвилині штурм «червоних» увінчався успіхом. Ліфшиц м'яч вибив. Бадір пробив через себе - захисник відбиває головою. М'яч потрапив у штангу і відскочив у поле. Вермут завдав сильного удару 3:3.
Після гри Елі Гутман перебував у змішаних почуттях. У двох останніх матчах його команда зуміла набрати лише 2 очки, дозволивши «Маккабі» з Хайфи збільшити відрив.
«Дуже, дуже дивна гра. Ми добре почали гру, домінували на полі. А потім щось зламалося. І ми пропустили три голи за 10 хвилин. Тим не менше, хочу висловити подяку своїм футболістам, які зрозуміли, що «стакан був наполовину повним, а не порожнім наполовину». Знімаю перед ними капелюха. Те, що вони зуміли зробити в 10 останніх хвилин матчу, просто неймовірно », - заявив після гри головний тренер тель-авівського« Хапоеля ». Проте, таке прагнення перемогти будь-що-будь, або хоча б врятувати здавалося б уже програний матч має змусити гравців казанського «Рубіна» міцно задуматися.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 430 | Додав: Roland | Теги: хапоель | Рейтинг: 0.0/0