Головна » 2010 » Жовтень » 20 » Випробування топ-клубом не пройдено
07:29
Випробування топ-клубом не пройдено
новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Арсенал Лондон, Мірча Луческу, ШахтарМатч з «Арсеналом» повинен був стати черговою перевіркою для донецького «Шахтаря», як колись його перевіряв «Мілан» після двох перемог на старті, як перевіряла «Барселона». Всі єврокубкові досягнення в якійсь мірі умовні, адже попастися можуть команди слабший або сильніше. Ігри з топ-клубами - це більш об'єктивний показник. Вони рідко опускаються нижче планки, до якої нам ще стрибати і стрибати. На жаль, іспит «гірники» провалили. 3 роки тому в матчі з «Міланом» було 1:4, тепер 1:5.
Топ-клуб - це бос рівня. Щоб дістатися до нього, потрібно ще постаратися, ну а потім починається справжня сутичка. З першого разу боса рівня, звичайно ж, не пройдеш. У «Шахтаря» раз вже не перший, а й зустрічі трапляються не так часто, щоб дійсно натренуватися. Зараз, перед грою з «Арсеналом», були певні надії, всім хотілося вірити в краще, але дійсність, як завжди, виявилася суворою. Чи можна в чемпіонаті Україні стати командою, якій по зубах європейські топ-клуби - питання. Чи варто засмучуватись - не варто. Головне, щоб матчі з «канонірами» не надали на саму команду таке ж важке вплив, як поразки від «Мілана» трирічної давнини (тоді «Шахтар» теж почав з двох перемог, а потім чотири рази програв). Потрібно виходити з групи і набиратися досвіду в матчах з кимось ще начебто «Арсеналу» у плей-офф.
Склад «Шахтаря» був передбачуваним, враховуючи травму Дугласа. Місце цього гравця в основі зайняв інший бразилець, Алекс Тейшейра. У захисті не з'явився Чигринський - в центрі грав той же дует Кучер-Ракицький, що й раніше. У «Арсеналу» все-таки вийшов Фабрегас, але зате в запасі виявилися Аршавін і Діабі. З «Шахтарем» Венгер вирішив зіграти з одним руйнівником-опорником (Сонг), а не двома. Руйнівник ще й відкрив рахунок. Ну а Аршавіну Арсен віддав перевагу Росіцкі.
Матч розпочався досить рівно, без особливої переваги кожної зі сторін, не було спочатку і моментів. Команди, які вміють творити, перші 20 хвилин вели завзяту боротьбу в центрі поля, Поступово, стало помітно, що у лондонців виходить краще контролювати м'яч і розпоряджатися ним біля нашого штрафного. У цьому немає нічого дивного, «Арсенал» - одна з кращих команд світу з гри з м'ячем.
До моментів справа майже не доходила, можна було відзначити тільки пару навісів на Шамаха. Один з них був дуже небезпечний, але Ракицький випередив форварда «Арсеналу». А ось після кутового сталося те, що було абсолютно ні до чого в такій грі. Помилка Андрія П'ятова. В останніх матчах у Лізі чемпіонів воротар був одним з кращих в «Шахтарі», але в матчі з «Арсеналом», на жаль, трапилася ще одна помилка (не перша в його кар'єрі). Після подачі кутового П `ятов упустив м'яч собі в ноги, тут відразу підметушився Джуру, а Сонг переправив м'яч у ворота піжонський ударом, правда, не від бажання саме спіжоніть, просто так йому виявилося зручніше. І він виявився абсолютно правий - ефектне рішення може бути найефективнішим. Втім, головним творцем цього гола був не Сонг.
Надихнувшись голом, «Арсенал» деякий час поприжиматься «гірників». Господарі могли забити ще, коли Насрі бив з лінії штрафного після знижки Шамаха. Тут Пятов вже виручив. Потім гра знову заспокоїлася.
У «Шахтаря» нічого не виходило попереду незалежно від активності господарів. На половині поля «Арсеналу» можна було прокреслити віртуальну баскетбольну дугу, через яку кидають триочкові, ось за нею «гірники» і знаходилися весь тайм. За тайм було нанесено 3 удари здалеку, двічі бив Рац, один раз Мхитарян. Все це було не дуже точно і небезпечно. Кидали, так би мовити, триочкові, але не потрапляли. Близько підбиратися не виходило.
«Арсенал» зіграв у першому таймі, як годиться топ-клубу, або просто більш класній команді. Витиснув максимум буквально з нічого. Другий гол (на 42-й хвилині, тобто, ще й у роздягальню) знову не виглядав логічним. Пройшов перепас на правому фланзі, з м'ячем виявився все той же Сонг. Не самий технічний хавбек навісив, але м'яч рикошетом від захисника прилетів до Насрі (з рикошетом «Арсеналу» явно пощастило). Сила тяжіння м'яча до Насрі завжди висока, Самір легко пішов у бік від Срни і забив другий гол.
Напевно, на цьому гра і була зроблена. Можливо, все могло скрутити в якусь іншу сторону на початку другого тайму, коли Луїс Адріано після передачі Мхітаряна отримав свій найкращий момент за гру. Але Фабіанскі відбив удар форварда. А далі пішли нові голи в наші ворота (три за 9 хвилин). Спочатку той же Луїс Адріано, не зробивши свою справу в чужій штрафній, проявив себе не з кращого боку в своїй. Форвард взявся не дати пробити Джуру після навісу зі штрафного, спочатку просто пхав його на вході в штрафну, потім повалив на землю. Думав, напевно, що в скупченні гравців суддя (судді) не помітить, але все було відмічено і Фабрегас впевнено реалізував пенальті. Потім малюк Уїлшир (пам'ятаєте, як він зовсім недавно став наймолодшим гравцем «Арсеналу» в єврокубках у матчі з «Динамо»?) Забив красивий гол після стінки з партнером. Ну і Шамах після закидання Насрі - 5:0.
У ці хвилини було страшно, що «Арсенал» буде продовжувати в тому ж дусі і рахунок буде зовсім жахливим. Хоча і 5:0 - це серйозний удар для такого амбітного клубу, як «Шахтар». Очевидно, що в ці хвилини захист «гірників» потекла. На щастя, більше голів ми не пропускали. Почасти зменшив обороти лондонський клуб, почасти не посилив його гру заміни, ну і зібралися донецькі футболісти. Навіть зуміли забити гол. Мхітарян розігнав хорошу атаку, Едуардо віддав на фланг Жадсону і сам же завершив атаку красивим ударом у самий кут. Було ще кілька непоганих атак, Коста здійснив кілька проходів, бив лівою вище воріт. Бив Мхітарян з-за штрафної - у захисників. «Шахтар» отримав певну свободу дій, але ж і рахунок був вже ...
Отже, битва лідерів показала, що лідер у групі один - «Арсенал». Дві команди, що обіграли «Брагу» і «Партизан» не завжди рівні. Втім, у такому великому ураженні може бути невеликий плюс - «Арсенал» розслабиться і зіграє у Донецьку слабо. Незалежно від цього, на «Донбас Арені» зобов'язаний показати більше сам «Шахтар». Потрібно довести, що команда чогось навчилася в цій лондонський грі, а ще важливіше - що у неї є характер. Тільки цей пункт дозволяє інколи перемагати такі команди.
«Арсенал» - «Шахтар Д» - 5:1
Олександр Сонг, 19, Самір Насрі, 42, Сеск Фабрегас, 59, з пенальті, Джек Вілшер, 65, Маруан Шамах, 69 - Едуардо Да Сілва, 80.
«Арсенал»: Лукаш Фабіанскі, Олександр Сонг, Самір Насрі (Андрій Аршавін, 72), Гаель Кліші, Джек Вілшер, Йохан Джуру, Сеск Фабрегас (Невес Денілсон, 62), Себастьян Скілаччі, Маруан Шамах (Тео Уолкотт, 71), Томаш Росіцкі, Еммануель Ебуе.
«Шахтар Д»: Андрій Пятов, Алекс Тейшейра, Олександр Кучер, Генріх Мхітарян, Даріо Срна, Вілліан (Дуглас Коста, 46), Олексій Гай (Жадсон, 66), Разван Рац, Томаш Хюбшман, Луїс Адріано (Едуардо Да Сілва, 62 ), Ярослав Ракицький.
- Томаш Хюбшман, 57. Луїс Адріано, 58.
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 569 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Футбол, Арсенал Лондон, футбольные новости, Новости, Мірча Луческу, футбольні новини, новини, футбола | Рейтинг: 0.0/0
0
2 Roland   (20.10.2010 13:40) [Матеріал]
Відігратися це не вихід потрібно грати, а не говорити і думати, що всіх можуть фінтами бразильськими взяти і в мене немає слів, жесть!!!

0
1 Вболівальник   (20.10.2010 12:55) [Матеріал]
Ого ! Я думала , що результат може бути приблизно 3 : 2 або 2 : 3 . Але , щоб нашим забили аж 5 голів ... Понакуповували тих бразильців , а толку ніякого . Що й довели в останній грі "шахтарі " . Але вдома , думаю , відіграються . Повинні вони зробити певні висновки ...