Головна » 2012 » Червень » 26 » Збірна Англії програла п'яту серію пенальті поспіль
09:14
Збірна Англії програла п'яту серію пенальті поспіль
серія пенальті, збірна Англії з футболу, Євро-2012Смуга невезіння «трьох левів» триває
Поразка від збірної Італії в чвертьфіналі чемпіонату Європи стало для англійської команди п'ятим поспіль, яке вони зазнали в серії післяматчевих пенальті.
До матчу в Києві збірна Англії двічі поступалася в післяматчевій «лотереї» на чемпіонатах світу (1998 і 2006) і стільки ж - на континентальних першостях (1996 і 2004).
Примітно, що останню перемогу в післяматчевих пенальті англійці здобули також в 1996-м, коли Євро проходив у них на батьківщині і коли ця серія розпочалася. Тоді в чвертьфіналі турніру їм вдалося переграти іспанців - 4:2, а в півфіналі таким чином скласти зброю перед майбутніми чемпіонами німцями - 5:6.
«Навряд чи варто описувати, як ми зараз спустошені, - розповів після матчу нападник збірної Англії Вейн Руні. - Програвати в серії 11-метрових - це дуже боляче. Особливо враховуючи те, як часто таке з нами трапляється. Сподіваюся, наступного разу ми вже точно переможемо ».
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 1201 | Додав: Roland | Теги: Євро-2012, збірна Англії з футболу, серія пенальті | Рейтинг: 0.0/0