Головна » Статті » Цей день в історії » Листопад

22 листопада
Динамо розбиває Шахтар

Київське «Динамо» у 14-ому турі української Прем’єр-ліги на власному полі переграло донецький «Шахтар» з рахунком 3:0.
Дубль у цій грі зробив форвард «динамівців» Артем Мілевський, забиваючи на 45 та 54 хвилинах. Ще один м’яч на рахунку Андрія Ярмоленка. На 4-ій хвилині гри «гірники» не реалізували пенальті, Фернандіньо не влучив у ворота.
Після цієї перемоги «Динамо» має у чемпіонаті 35 очок, а відрив від «Шахтаря» збільшився до 7 пунктів.

22 листопада 2000. Спартак - Арсенал 4:1
Москва. Олімпійський стадіон "Лужники". 81 000 глядачів. Мінус 8 градусів.
Судді: Колліна, Івалді, Митро (всі - Італія).
Голи: Сілвіньо, 2 - 0:1. Маркано, 29 - 1:1. Маркано, 51 - 2:1. ТИТОВ, 77 - 3:1. Робсон, 82 - 4:1.
Спартак: Філімонов, Ананко (88 'Бушманов), Ковтун, Тчуйсе, Парфьонов, Булатов, Титов, Безродний, Баранов, Робсон, Маркано
Арсенал: Маннінгер, Кіоун, Адамс, Пірес (70 'Лаурен), Юнгберг, Анрі, Парлор, Сільвіньо, Лужний, Вівас, Кану (66' Вільторд)

Категорія: Листопад | Додав: Roland (21.11.2010)
Переглядів: 376 | Коментарі: 2 | Теги: Історія, 22 листопада, Хронограф, Футбол, 22 ноября, Події, дати, история футбола, история, дни рождения | Рейтинг: 0.0/0