Головна » 2011 » Квітень » 08
500 матчів, Челсі, Френк Лемпард, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуЧерговий проект офіційного сайту «Челсі» на честь 500-го матчу Френка Лемпарда за клуб пропонує ознайомитися зі статистикою, що відображає кар'єру футболіста. І адже це ще не кінець: ми продовжуємо вважати!

Френк Лемпард

Народився: Ромфорда, 20.0678 (32 роки)
Зростання: 184 см
Вага: 88 кг
Контракт: Червень 2001 року, прийшов з «Вест Хема» за 11 млн ф.с.
Дебют: «Ньюкасл» (вдома) 19.08.2001 (нічия 1:1)

Друге місце в голосуванні за гравця року ПФА 2004, 2005 і 2006
«Золота бутса» в «Челсі» 2005 (19 голів), 2006 (20 голів) і 2008 (20 голів)
Гравець року в «Челсі» 2004, 2005 і 2009 (на фото нижче)
Друге місце в голосуванні за гравця року ... Читати далі »
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 456 | Додав: Roland | Дата: 08.04.2011 | Прокоментуй !

Клубний рейтинг УЄФА, Шахтар, Динамо, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуКиївське "Динамо" та донецький "Шахтар" зберегли свої позиції у клубному рейтингу УЄФА.

...144. "Карпати" (Україна) - 3.9832; 10.743

брага, Динамо Київ, ліга європи, Лига Европы, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуНа жаль, те, чого очікувала більшість київських уболівальників у першому матчі чвертьфіналу проти «Браги», не відбулося. Домашній поєдинок, величезні надії, статус фаворита Ліги Європи ... Поки що це все залишається на папері. «Брага» довела, що суперник він далеко не прохідний, скажімо так, не той варіант, якому встигли порадіти українські вболівальники після жеребкування. Але, тим не менш, навіть з зіграністю і прагматизмом португальців можна справиться, що й довела команда Юрія Сьоміна в перші 45 хвилин гри.
Початок, дійсно, було бентежить. Ще на 6-й хвилині зустрічі Горан Попов зробив те, що у нього не виходило дуже тривалий час - чудовий переклад м'яча зі своєї половини поля на протилежний фланг, Олег Гусєв здорово зупиняє м'яч, обходить захисника і класно подає на Андрія Ярмоленка. Нашому форварду навіть бити не довелося. Підставивши голову під м'яч, Ярмоленко з лінії воротарської відправив снаряд у лівий кут воріт Артура.
Через кілька хвилин блискучий момент упускає Артем Кравець, місце якого в стартовому складі не очікував практично ніхто! Та й, забігаючи вперед, Кравець виданих йому авансів (напевно, Сьомін розраховував на швидкість Артема. Це читалося по довгих передач на половину поля суперника в першій половині ... Читати далі »
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 588 | Додав: Roland | Дата: 08.04.2011 | Прокоментуй !

Динамо Київ, "Спартак" Москва, Бенфіка, Порту, Вільярреал, Ліга Європи, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольніПісля перших чвертьфінальних матчів Ліги Європи можна з упевненістю назвати вже трьох півфіналістів турніру. "Порту", "Бенфіка" і "Вільярреал" на своїх полях розгромили суперників і тільки київське "Динамо"не впорався з "Брагою", зігравши внічию.
Матчі у відповідь - рівно через тиждень, 14 квітня.
2010-11. Ліга Європи. 1 / 4 фіналу. Перші матчі
"Порту" - "Спартак "Москва "5:1 (1:0)
Голи: Фалькао, 37 (1:0); Варела, 65 (2:0); Майкон, 70 (3:0); Комбаров К., 71 (3:1); Фалькао, 84 (4:1); Фалькао , 92 (5:1)
"Бенфіка" - "ПСВ Ейндховен " 4:1 (2:0)
Голи: Аймар, 37 (1:0); Сальва, 45 (2:0); Сальва, 51 (3:0); Лабіад, 80 (3:1); Савіола, 94 (4:1)
"Вільяреал" - "Твенте" 5:1 (3:0)
Голи: Марчена, 23 (1:0); Борха Валеро, 43 (2:0); Нілмар, 45 (3:0); Россі, 55 (4:0); Нілмар, 81 (5:0); Янко М ., 90 (5:1)
"Динамо" - "Брага" 1:1 (1:1)
Голи: Ярмоленко, 6 (1:0), Гусєв О., 13 (автогол) (1:1)
Вилучення: Шевченко, 61 (друге попередження)

Барселона, Шахтар, Ліга Чемпіонів, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуОбігравши "Шахтар" з рахунком 5:1 в першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів, "Барселона" поліпшила своє досягнення за кількістю перемог поспіль у рідних стінах. Тепер на рахунку каталонського клубу дев'ять виграшів поспіль на "Ноу Камп".
Додамо, що найдовша переможна серія в Лізі чемпіонів належить "Манчестер Юнайтед", який у період з вересня 2006 по квітень 2008 року виграв будинку 12 зустрічей поспіль.

Барселона, Шахтар, Ліга Чемпіонів, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуНа першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів "Барселона" - "Шахтар", який відбувся в середу на "Камп Ноу", були присутні 86 518 глядачів. Тепер це - новий рекорд відвідуваності єврокубкового поєдинку за участю донецької команди. Попереднє досягнення датоване 1984-м роком - тоді на чвертьфінальному матчі Кубка кубків "Порту" - "Шахтар"було присутнє 70 тис. глядачів.

Пітер Крауч, Тоттенхем, Реал Мадрид, Ліга Чемпіонів, Скандали, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини«Реал»розгромив «Тоттенхем» (4:0) багато в чому завдяки ранньому видаленню нападника «шпор» Пітера Крауча, на якого оглядач The Sun Стівен Ховард вішає всіх собак.
«Краучу слід триматися подалі від Мадрида. Кожного разу, коли він опиняється в іспанській столиці, його застигають зненацька. У серпні минулого року форварда застукали з розкішною повією Монікою Мінт (тариф - 800 фунтів за ніч), яка досить схвально відгукнулася про його тодішньому «виступі»: «Він був таким милим, що я дозволила йому контролювати ситуацію ».
Якби тільки Дилда з «Уайт Харт Лейн» зробив те ж саме вчора ... Але замість цього він зовсім з глузду з'їхав, вже до 15-й хвилині заробивши червону картку після двох безглуздих підкатів ».
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 339 | Додав: Roland | Дата: 08.04.2011 | Прокоментуй !

Шахтар, Динамо Київ, Дніпро, Металіст, Карпати, Чемпіонат України, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новиниСтало відомо, що програму 26-туру чемпіонату Україно з футболу відкриють два матчу, які відбудуться в п'ятницю 22 квітня. У цей день запорізький "Металург" зробить чергову спробу поліпшити своє турнірне становище, зустрівшись вдома з "Ворсклою". А "Волинь" зіграє у Луцьку зі столичною "Оболонню".
Центральний матч туру, в якому "Шахтар"прийме на "Донбас Арені"харківський"Металіст", запланований на суботу, повідомляє Дирекція УПЛ.

ПФК "Севастополь" - "Іллічівець" (Маріуполь) 18:00
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 333 | Додав: Roland | Дата: 08.04.2011 | Прокоментуй !

Мартін Каллен, Євро-2012, УЄФА, Пиво, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуНа стадіонах Євро-2012 буде продаватися тільки безалкогольне пиво. Про це в ексклюзивному інтерв'ю Інформаційному центру «Україна-2012» заявив операційний директор Євро-2012 Мартін Каллен.
Відповідаючи на питання Інфоцентру про те, як ставиться УЄФА оголошенням на українському аренах Євро кампанії проти куріння, Мартін Каллен відзначив, що УЄФА підтримує цей рух.
Що стосується пива, директор турніру зазначив, що для запобігання порушень правил безпеки, алкоголь буде обмежений. «Під час матчів на аренах Євро продаватимуть лише безалкогольне пиво, як це регулюється процедурою продажу алкоголю УЄФА», - підкреслив Каллен.
Категорія: Євро-2012 | Переглядів: 434 | Додав: Roland | Дата: 08.04.2011 | Прокоментуй !