Головна » 2011 » Квітень » 8 » Барса встановлює новий клубний рекорд
11:50
Барса встановлює новий клубний рекорд
Барселона, Шахтар, Ліга Чемпіонів, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуОбігравши "Шахтар" з рахунком 5:1 в першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів, "Барселона" поліпшила своє досягнення за кількістю перемог поспіль у рідних стінах. Тепер на рахунку каталонського клубу дев'ять виграшів поспіль на "Ноу Камп".
Додамо, що найдовша переможна серія в Лізі чемпіонів належить "Манчестер Юнайтед", який у період з вересня 2006 по квітень 2008 року виграв будинку 12 зустрічей поспіль.
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 331 | Додав: Roland | Теги: Барселона, Футбол, Ліга чемпіонів, футбольные новости, Новости, футбольні новини, Шахтар, новини, футбола | Рейтинг: 5.0/1