Головна » Новини російського футболу
Олег Протасов, ФК Ростов, Чемпіонат РосіїНевдалий старт "Ростова" в чемпіонаті Росії дав привід розмовам про можливість другий в нинішньому сезоні тренерської відставку у прем'єр-лізі. За даними "СЕ", на Дону розпочато попередній пошук можливої заміни Олегу Протасову на випадок, якщо ситуація не покращає. Разом з тим офіційні особи клубу цей факт підтверджувати не поспішають.
- Коли немає результату, завжди виникає можливість відставки - це частина тренерської роботи і боятися тут нічого, - сказав сьогодні "СЕ" сам Протасов. - Треба не захаращувати собі голову такими думками, а виводити команду з нинішньої ситуації.
- Тренером є Олег Протасов: розмови розмовами, але зараз немає ніяких думок про можливість його заміни на кого-то ще, - заявив, у свою чергу, спортивний директор "Ростова" Олександр Шикун.
Категорія: Новини російського футболу | Переглядів: 315 | Додав: Roland | Дата: 06.04.2010 | Прокоментуй !

Локомотив, Андрій Воронін, Прем'єр-ліга Росії, Олександр Алієв, ДинамоОлександр Алієв стає найпомітнішою фігурою стартового відрізка російської Прем'єр-ліги і вже став його (відрізка) найкращим бомбардиром. 5 голів у 4 матчах - ось так починає Алієв. Сьогоднішній дубль Олександра зробив вирішальний внесок у перемогу «Локо» над «Динамо», у складі якого свій перший гол у Росії забив Андрій Воронін.
Гра не була багата на моментами, команди протистояли один одному тактично і технічно, зводячи до мінімуму число власних помилок і прагнучи до максимуму в руйнуванні задумів противника. «Динамо» закінчували цією грою свій мегастарт (календар підсунув біло-блакитним одного за іншим «Спартак», ЦСКА, «Зеніт» і «Локомотив»), в перших 4-х турах в Росії було багато великих матчів, але «Динамо» за цій частині пощастило більше за інших. У всіх цих ТОП-іграх «Динамо» діяло щільно й акуратно, показавши себе непогано в захисті, і гірше в творенні. Так було і цього разу.
При цьому, навіть набагато менше володіючи м'ячем (після першого тайму 63 на 37) динамівці вийшли вперед. Вороніну, нарешті, дали пробити (після навісу з лівого флангу головою з близької відстані) і він забив свій перший російський гол.
«Локомотив» відігрався перед самою перервою. Стовп Траоре зачепився за м'яч, набіг Алієв і лівого, він і нею може, відмінно пробив метрів з 20-ти.
Другий тайм розпочався в тому ... Читати далі »

Веллітон, Прем'єр-ліга Росії, Томь, Спартак, футболКоманда Непомнящего продовжує набирати очки, Терек в лідерах
Московський «Спартак» після трьох поспіль складних суперників («Динамо», «Зеніту» і «Локо») приїхав до Томська, але обзавестися легкими або будь-якими іншими трьома очками у «червоно-білих» не вийшло. Команда Валерія Непомнящого добре почала сезон і вже давала бій «Рубіну». Дала його і «Спартаку». Двічі Томич виходили вперед, «Спартак» відігравався - у підсумку бойова нічия. Яка, звичайно, йде в залік «Томі» і в «незалік» спартаківцям
Вже на 9 хвилині після зіткнення Джанаева і Йокіч в штрафній був призначений пенальті. У середині тайму москвичі відігралися, після гарного прориву правим флангом Паршивлюк забив Веллітон. Але до перерви забили ще Томич. Клімов красиво обіграв Сухі (чех не тільки гарними діями відзначається) і, увійшовши до штрафного, точно пробив.
Другий тайм почався з гола Ібсона (він зіграв на добиванні після пострілу Алекса), але надалі «червоно-білі» не розвинули свій успіх. Всьому виною полі, підсумував Валерій Карпін після гри.
Томь - Спартак - 2:2 (2:1)
"Томь": Парейко, Д.М. Смирнов (Гультяєв, 82), Джіоев, Йокіч, Скобляков, С. Ковальчук, Мічки, Клімов, Мазнов (К. Ковальчук, 76), Харитонов, Корніленко.
Спартак: Джанаєв, Паршивлюк, Йіранек, Сухі, Макєєв, Сабітов, Шешуков, Ібсон (Дзюба, 77), Алекс, Веллітон, Арі.
Голи: Корниленко (9, пенальті), Кл ... Читати далі »

Георгій Пеєв, Амкар, Сибірь, Чемпіонат Росії, футболДубль болгарського півзахисника Георгія Пеєва дозволив пермський "Амкар" обіграти Новосибірську "Сибірь" в матчі четвертого туру чемпіонату Росії - 3:1.
Вже на десятій хвилині господарі відкрили рахунок, коли після навісу Гаала ні ким не прикритий Сергій Волков головою відправив м'яч у "дев'ятку" воріт. Через 15 хвилин знижкою екс-київського динамівця Дедечко скористався Пеєв, який сходу метрів з десяти поклав м'яч у нижній кут. Гостей привів у себе чудовий удар білоруського захисника Дмитра Молош зі штрафного метрів з сорока - м'яч втявся під поперечину воріт Сергія Нарубін.
Мінімальна перевага перм'яків зберігалася майже до фінального свистка, хоча в середині тайму лише диво врятувало господарів, коли Шуленін бив практично впритул, але м'яч пішов вище воріт. Підсумок підвів Пеєв, якого на ударну позицію вивів його співвітчизник Кушев - 3:1!
Завдяки цій перемозі "Амкар" з сімома очками приєднався до ще чотирьом командам-лідерам турнірної таблиці, а новачок Прем'єр-ліги "Сибір" з одним балом на передостанньому місці.
Чемпіонат Росії. Прем'єр-ліга. 4-й тур
"Амкар" - "Сибірь" - 3:1
Голи: Волков, 10, Пеєв, 24, 90 - Молош, 34.

Чемпіонат Росії, ТелебаченняЯкщо в трьох перших турах російського чемпіонату любителі футболу мали можливість подивитися на Першому каналі по одному центральному матчу, то в 4-му турі безкоштовних трансляцій не буде зовсім. Перший канал збирався вести репортаж про зустріч ЦСКА - "Зеніт", але він перенесений на пізніший термін. І якщо гра відбудеться 14 квітня, телеглядачі її, ймовірно, не побачать. Перший канал зацікавлений в трансляціях по вихідних і тому, зокрема, не планує показувати жодного матчу з 9-го туру, призначеного на буденні дні - 5 і 6 травня. Компенсувати це він розраховує влітку, вибравши в якомусь турі відразу дві гри.
У той же час переговори ВГТРК з компанією "НТВ-Плюс" про надання "Росії 2" субліцензії на показ ігор національної першості зайшли в глухий кут. Таким чином, в 4-му турі чемпіонату телетрансляції будуть йти тільки на платному каналі "Наш футбол".

Веллітон, Спартак М, Травми (хвороби)Сьогоднішнє медобстеження показало, що у нападаючого «Спартака» Веллітоном пошкодження м'язів стегна. У неділю бразилець був замінений через травму у перерві матчу з «Локомотивом». Орієнтовні терміни відновлення - від двох до трьох тижнів, повідомляє офіційний сайт "Спартака".
Що стосується захисника Мартіна Штранцля, у якого був виявлений мікронадрив м'язів стегна, то він приступить до обмежених занять у загальній групі (до цього австрієць тренувався за індивідуальною програмою) вже в середу. А до кінця тижня спартаківець зможе виконувати такий же обсяг роботи, як і його партнери.

Володимир Дядюн, Валерій Карпін, Спартак Москва, Локомотив Москва, Динамо Москва, Томь, зенітМАТЧ
Російський календар тижні пропонує вимогливому погляду вболівальника по два топових матчу. Однак з п'ятого туру таких стане менше на один, із сьомого - жодного.
Перед тим як піти на літню паузу, пов'язану чемпіонатом світу, «Рубін» і ЦСКА салютують своїм шанувальникам в центральному матчі 11-го туру. Напевно зададуть нові питання, не приділивши стовідсоткового уваги тим, які накопичаться до того моменту. Наприклад, так, як то зробили в минулий уїк-енд на «Арені Хімки» «Динамо» і «Зеніт» і «Спартак» з «Локомотивом» у «Лужниках».
ПОСТАТЬ
Заслужив самих захоплених відгуків за підсумками зустрічі з «Рубіном» клуб Валерія Непомнящего після третього туру заробив ще кілька балів у неофіційний залік «Футбольного мужності». У суботу гравці «Томі» виступили в Самарі, де для затравки відправили два м'ячі у свої ворота, а після героїчно забили стільки, скільки було треба для перемоги.
ГОЛ
І не один, а навіть два у виконанні Володимира Дядюн. 21-річний нападаючий, що належить казанському «Рубіну», третій рік поспіль виступає не в столиці Татарстану, проте на даному етапі це не заважає йому і його клубу перебувати на чолі турнірної таблиці.
Дубль Володимира в матчі проти «Сибіру» вивів нальчикський «Спартак» на перший рядок: за різницею м'ячів команда Красножана лі ... Читати далі »