Головна » Новини світового футболу
новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Кубок Франції, Монако, 1/8, фіналКубок Франції
1/6 фіналу
"Монако" - "Ланс" - 1:0 (0:0)
Гол: 1:0 - Нікулае (83-пен)
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 354 | Додав: Roland | Дата: 22.09.2010 | Прокоментуй !

новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Боруссія Дортмунд, Майнц, Шальке 04, ЧемпіонатДортмундська "Боруссія" продовжила свою серію перемог. Суперник львівських "Карпат" по Лізі Європи переміг у четвертому поспіль поєдинку Бундесліги. Та як! У домашній зустрічі проти "Кайзерслаутерна" дортмундци не залишили від оборони суперника каменя на камені - 5:0. Завдяки такому результату "Боруссія" на поточний момент є найрезультативнішою командою Бундесліги, а в турнірній таблиці чемпіонату Німеччини вийшла на друге місце.
Знаменна подія відбулася у житті "Шальке". Один з фаворитів сезону лише в середу отримав свою першу перемогу. Зі скрипом і натугою, але все ж таки - за три хвилини до фінального свистка поєдинку з "Фрайбург" Хунтелаар все ж таки вдалося забити такий важливий гол.
А в цілому, досить забавно спостерігати на дні "Шальке", а на вершині - "Майнц". От уже хто і правда здивував, здобувши в перших п'яти матчах п'ять перемог. Доганяє!
Чемпіонат Німеччини, 5-й тур
"Байєр" - "Айнтрахт" - 2:1 (1:1)
Голи: Бендер, 9 (1:0); Гекас, 18 (1:1); Бачив, 90 (пенальті) (2:1)
"Боруссія" (Д) - "Кайзерслаутерн" - 5:0 (2:0)
Голи: Барріос, 31 (1:0); Гросскройц, 38 (2:0); Хуммельс, 65 (3:0); Левандовські Р., 75 (4:0); Барріос, 88 (5:0)
"Гамбург" - "Вольфсбург" - 1:3 (1:1)
Голи: Джеко, 15 (0:1); Чупо-Мотінг, 27 (1:1); Графіте, ... Читати далі »

Кріштіану Роналду, Гонсало Ігуаїн, Карім Бензема, Реал Мадрид, Еспаньол, Чемпіонат Іспанії, Осасуна, Реал Сосьєдад, Атлетик Більбао, Мальорка, Чемпіонат Іспанії"Реал" впевнено переміг на "Сантьяго Бернабеу". Це перша велика перемога "вершкових" при Жозе Моурінью. Критики бурчать на відсутність завзяття в дії мадридців, але команда раціонально збирає окуляри - а чого ще чекали від Жозе?
Реал - Еспаньол 3:0
Голи: Роналду, 28 (з пенальті), Ігуаїн, 78, Бензема, 87
Реал: Касільяс, Рамос, Пепе, Карвальо, Марсело, Ласс Діарра, Хабі Алонсо, Роналду, Озіл (Хедіра, 64), Ді Марія (Арбелоа, 64), Ігуаїн (Бензема, 78)
Еспаньол: Камені, Чіка, Галан, Давид Гарсія (Віла, 46), Форлін, Моліна, Душер, Верду, Кальехон (Хаві Лопес, 85), Луїс Гарсія, Серхіо Гарсія (Васкес, 74)
Попередження: Марсело, Пепе - Луїс Гарсія, Верду, Форлін
Вилучення: Пепе, 60 (повторне попередження) - Галан, 63 (небезпечна гра), Форлін, 88 (повторне попередження)
Осасуна - Реал Сосьєдад 3:1
Голи: Пандіані, 37, Камуньяс, 42, Аранда, 74 - Рауль Тамудо, 16
Атлетик - Мальорка 3:0
Голи: Давид Лопес, 44, Сан Хосе, 62, Ініго Перес, 90 2

новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, УйфалушіЗгідно з рішенням дисциплінарного комітету іспанської ліги, чеський захисник «Атлетіко» Томаш Уйфалуші, який завдав травми Ліонелю Мессі в матчі Прімери дискваліфікований на два матчі
Про це повідомляє АР.
Таким чином, попередні прогнози про те, що чеха можуть дискваліфікувати на 12 ігор чемпіонату не підтвердилися. Мессі через травму пропустить, швидше за все, теж дві гри у чемпіонаті.

новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Девід Бекхем, ЧС-201835-річний півзахисник «Лос-Анджелес Гелаксі» Девід Бекхем скористається перервою в чемпіонаті MLS і відправиться в цей уїкенд в Тринідад і Тобаго, де візьме участь у церемонії відкриття футбольного фестивалю, а заразом і внесе черговий внесок у просування заявки Англії на проведення Чемпіонату Світу -2018.
Крім того, візит колишнього капітана збірної Англії збігається з фінальною частиною Чемпіонату Світу серед дівчат до 17 років, і в рамках цього заходу відкриється футбольна академія Бекхема, де місцеві молоді футболісти і тренери зможуть навчатися безкоштовно.
«Тринідад і Тобаго вже багато років постачає прекрасних гравців, і на цьому острові дуже багато молодих людей, які люблять футбол, - прокоментував Девід Бекхем свій майбутній візит - Двері моїй академії будуть відкриті для всіх хлопчиків і дівчат, а також їх тренерів незалежно від їх походження та соціального статусу ».
Відзначимо, що Академія Девіда Бекхема є важливою частиною заявки Англії на проведення Чемпіонату Світу-2018 - у випадку, якщо Англія здобуде перемогу, вона буде реалізовувати значущі проекти щороку аж до 2017 року в кожній з входять до ФІФА конфедерацій.
Крім того, в рамках свого візиту в Тринідад і Тобаго Бекхем має намір зустрітися з президентом ФІФА Зеппом Блатте ... Читати далі »

новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Бурсаспор, Газіантеп, Чемпіонат Туреччини, СуддіУ Туреччині поєдинок між Газіантепспором і Бурсаспор був перерваний через хуліганство вболівальників. На 57-й хвилині зустрічі ракета, пущена з трибуни, де розташовувалися шанувальники господарів, потрапила в бокового арбітра.
До того часу як цей інцидент стався, рахунок у матчі був 1:0 на користь Бурсаспор, однак після того, що сталося суддівська бригада прийняла рішення зупинити поєдинок.

новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Баварія, Хоффенхайм, Вердер, Чемпіонат НімеччиниМюнхенська "Баварія" зуміла перервати неприємну для себе серію невдач, яка налічувала три поспіль поєдинку чемпіонату країни. У матчі п'ятого туру підопічні Луї ван Галя обіграли в гостях "Хоффенхайм" - 2:1. Гості були шоковані вже на 40-й секунді зустрічі, пропустивши випад Ібішевіча. Проте після перерви Мюллер зрівняв рахунок, а вже в компенсований арбітром час ван Бюйтен відгукнувся на знижку м'яча Оліча і приніс баварців перемогу.
"Майнц" - "Кельн" - 2:0 (0:0)
Голи: Холтбі, 72 (1:0); Холтбі, 91 (2:0)
"Хоффенхайм" - "Баварія" - 1:2 (1:0)
Голи: Ібішевіч, 1 (1:0); Мюллер, 63 (1:1); ван Бюйтен, 91 (1:2)
"Ганновер" - "Вердер" - 4:1 (1:1)
Голи: Фріц, 11 (автогол) (1:0); Фрінгс, 36 (пенальті) (1:1); Конан Я, 53 (2:1); Шульц, 79 (3:1); Абделлауі, 92 (4 : 1)

« 1 2 ... 160 161 162 163 164 ... 510 511 »