Головна » Новини світового футболу
Манчестер Юнайтед, ФінансиБорги компанії, що володіє англійською футбольним клубом "Манчестер Юнайтед", досягли $ 1,17 млрд. Проблему передбачається вирішувати за допомогою випуску бондів на загальну суму в півмільярда фунтів.
У бонди пропонують вкластися навіть гравцям клубу. Ця пропозиція поставило футболістів у глухий кут, повідомляє BBC. Гравці звикли до того, що клуб платить їм гроші, а тепер його господарі по суті просять частина цих грошей у борг. Компанія-боржник Red Football Joint Venture була створена в 2005 році американськими підприємцями братами Глейзером для купівлі англійського клубу. Тоді під майбутні футбольні активи Глейзер взяли величезні банківські кредити. Зараз лише щорічні виплати за відсотками складають близько 68 млн фунтів (понад $ 110 млн).
Незважаючи на величезний борг, у минулому році клуб зареєстрував прибуток в 80,7 млн фунтів. Але в основному - це гроші, отримані від продажу мадридському "Реалу" півзахисника Кріштіану Роналду.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 384 | Додав: Roland | Дата: 21.01.2010 | Прокоментуй !

Арсен Венгер, Арсенал Лондон, Чемпіонат Англії, Уболівальники, ІнцидентиГоловний тренер "Арсеналу" Арсен Венгер залишився незадоволений поведінкою фанатів своєї команди у відкладеному матчі 2-го туру Прем'єр-ліги проти "Болтона" (4:2).
Обурення викликав епізод, коли вболівальники "канонірів" зраділи травмі форварда суперника Кевіна Дейвіса.
"Звичайно, таке явище неприпустиме. Я впевнений, що ми несемо відповідальність за нашу поведінку, як би не складалася обстановка на полі", - цитує француза Tribalfootball.

Зіко, Олімпіакос, Чемпіонат Греції, КонтрактиБразилець Зіко зізнався, що шокований рішенням керівництва "Олімпіакоса" відправити його у відставку.
"Чесно кажучи, я був шокований, дізнавшись про це. Адже ми добилися добрих результатів в Лізі чемпіонів. Навіть не міг уявити собі такого розвитку подій. За ті 40 років, що я живу в футболі, був настільки розчарований лише кілька разів. Зізнаюся , що на даний момент не знаю, як довго я ще буду працювати у футболі на тренерському поприщі. Необхідно багато чого переглянути ", - приводить AP слова Зіко, який, нагадаємо, з січня по вересень минулого року очолював ЦСКА.

Роберто Манчіні, Матьє Фламіні, Фернандо Гаго, Манчестер Сіті, Мілан, Реал МадридНаставник "Манчестер Сіті" Роберто Манчіні повідомив, що його команду повинні поповнити хавбек "Мілана" Матьє Фламіні та півзахисник "Реала" Фернандо Гаго.
Нагадаємо, раніше в стан "городян" перебрався хавбек "Інтера" Патрік Вієйра, який продовжує заліковувати травму ікри.
"Мені потрібні гравці. І я сподіваюся, що Вієйра готовий до повернення на поле.
Можливо, мадридський "Реал" віддасть мені Гаго, а "Мілан" - Фламіні ... "- підкреслив італійський фахівець в інтерв'ю Gazzetta dello Sport.

Адріан Муту, Фіорентина, Лаціо, Кубок Італії"Фіорентина" пробилася до півфіналу італійського Кубок, обігравши в драматичному матчі "Лаціо" - 3:2. За місце у фіналі "фіалки" посперечаються з переможцем пари "Інтер" - "Ювентус".
Команда Чезаре Пранделлі відразу захопила ініціативу і вже на дев'ятій хвилині Адріан Муту переграв воротаря римлян Муслеру. На 44-й хвилин румун подвоїв перевагу, а перед самою перервою Монтоліво міг остаточно зняти питання про переможця, однак у Муслери мав іншу думку.
І на початку другої половини Мауро Сараті забив дуже красивий гол, скоротивши рахунок до мінімуму. Однак Муту було не втримати. Саме він заробив кутовий, після якого захисник Пер Кролдруп відновив паритет - 3:1. Але й "лаціале" не здавалися. Вісім хвилин потому Томмазо Роккі переграв Фрея після помилки в центрі захисту. Незважаючи на те, що залишалося грати ще полтайма, більше рахунок не змінився. "Фіорентина" могла навіть добитися більшої переваги, але господарі у вирішальний момент були або расконцентріровани, або захисники "Лаціо" все ж гасили "пожежі" у штрафному Муслери.
Кубок Італії. 1 / 4 фіналу
"Фіорентина" - "Лаціо" - 3:2
Голи: Муту, 9, Муту, 44, Кролдруп, 59 - Сараті, 51, Роккі, 68.

Манчестер Юнайтед, арсенал, болтон, чемпіонат англіїФорвард «Арсеналу» Андрій Аршавін забив один з м'ячів у другій поспіль грі з "Болтоном" в Лондоні, внісши внесок в успіх «канонірів», які програвали в першому таймі суперникові. Завдяки перемозі в два м'ячі, «каноніри» вийшли на перше місце в прем'єр-лізі при рівності очок з «Челсі». «Тоттенхем» без Романа Павлюченко програв «Ліверпулю». Першим же фіналістом Кубка англійської ліги стала «Астон Вілла», що забила «Блекберну» протягом 90 хвилин шість м'ячів і пропустивши чотири.
Протистояння «Арсеналу» і «Болтона» вийшло те саме що стикового зустрічі збірних команд в ході минулі два місяці тому відбіркового турніру чемпіонату світу. Спочатку гра у вихідні, а потім - у середу, що вважається зазвичай великим футбольним днем. Втім, 180 хвилин цього матчу не могли вирішити, хто залишається в турнірі, а хто вибуває. Суперники переслідували тільки свої турнірні розклади.
Нагадаємо, що дві зустрічі цих суперників підряд виникли завдяки негоду, яка перенесла матч у Болтоні, а також участі «канонірів» в Лізі чемпіонів. Через що гра в Лондоні, що відноситься до другого туру, була зіграна тільки в новому році. У порівнянні з грою в Болтоні, склади суперників зазнали змін. У лондонців з'явився відновився від травми Денілсон, а також Гаель Кліші, які замінили, відповідно, юного Крейга Істмонда і Армана Траоре. У складі гостей залишився в з ... Читати далі »

бордо, віла, чемпіонат франції"Бордо" збільшив відрив від переслідувачів по чемпіонській гонці у Франції, тоді як "Астон Вілла" добилася перемоги над "Блекберном" (6:4) і вийшла у фінал Кубка англійської ліги. UEFA.com представляє огляд матчів среди.Прістальнее інших у Франції стежать зараз за "Ліллем", переможна серія якого дозволила клубу за місяць піднятися з 13-го на друге місце в турнірній таблиці чемпіонату. На тлі цього навіть трохи померкло досягнення "Бордо", який виграв дев'ять із останніх десяти зустрічей. На відміну від жірондінцев "Лілль" тиск не витримав і поступився в гостях "Сошо", а ось чинний чемпіон не дав слабкого місця і домігся вольової перемоги над "Греноблем". Тепер ближче всіх до команди Лорана Блана в таблиці знаходиться "Монпельє", який завдяки єдиному голу Віктора Монтаньє на 85-ій хвилині взяв три очки у поєдинку з "Лансом". У паралельних матчах перемоги також здобули марсельський "Олімпік", "Ліон", "Монако" і "Осер".

« 1 2 ... 372 373 374 375 376 ... 510 511 »