Головна » Новини світового футболу
Дірк Кейт, Тоттенхем, Ліверпуль, Чемпіонат Англії"Ліверпуль" взяв надзвичайно цінні три очки в поєдинку з прямим конкурентом у боротьбі за зону Ліги чемпіонів - лондонський "Тоттенхем" - 2:0 в рамках перенесеного матчу 21-го туру англійської Прем'єр-ліги. Тепер "червоні" відстають від "шпор", а з ним і зони Ліги чемпіонів всього на одне очко.
Цією перемогою мерсисайдці відтягують відставку Рафи Бенітеса, а там, може бути і врятують сумний сезон. Завдання, що стоїть перед іспанським тренером "Ліверпуля" була вкрай складною, з огляду на втрату двох найбільш цінних гравців - капітана Стівена Джеррарда і бомбардира Фернандо Торреса.
Проте тягар лідера взяв на себе досвідчений голландець Дірк Кейт. На початку гри він відкрив рахунок дальнім ударом, а вже в компенсований до матчу час з пенальті відзначився вдруге.
"Червоні" безумовно заслуговували більше три очка і не тільки за самовіддану гру, але й за кількістю небезпечних моментів біля воріт Гомеша.
"Ліверпуль" - "Тоттенхем" - 2:0
Голи: Дірк Кейт, 6, Дірк Кейт, 90, з пен.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 414 | Додав: Roland | Дата: 21.01.2010 | Прокоментуй !

Дженоа, Барі, Чемпіонат ІталіїЩе в одному матчі завершився середовища в чемпіонаті Італії зафіксована нічия: окуляри поділили "Дженоа" і "Барі" - 1:1. Гості відкрили рахунок на 4-й хвилині. Арбітр зарахував гол після того, як м'яч від руки Паоло Баретт влетів у ворота господарі поля. Однак Генуя відповіли на це голом Омара Міланелло на початку другого тайму.

Марко ді Вайо, Болонья, Аталанта, Чемпіонат ІталіїДва голи нападаючого Марко Ді Вайо не принесли перемогу "Болоньї" у домашньому матчі 20-го туру чемпіонату Італії з футболу над "Аталантою".
Гра завершилася з рахунком 2:2, хоча після голів ветерана господарі поля вели 2:0. "Аталанта" відігралася завдяки голам Томаса Манфредини та Ернесто Чевантон.
Ще в одному матчі завершився середовища в чемпіонаті Італії зафіксована нічия: окуляри поділили "Дженоа" і "Барі" - 1:1. Гості відкрили рахунок на 4-й хвилині після удару Паоло Барретт, але Генуя відповіли на це голом Омара Міланелло на початку другого тайму.

Даніеле де Россі, Рома, Реал Мадрид, Чемпіонат Італії, Чемпіонат Іспанії, Переходи (Трансфери)Півзахисник "Роми" Даніеле де Россі знову опинився в сфері трансферних інтересів "Реала".
AS повідомляє, що президент «Королівського клубу» Флорентіно Перес як і раніше сподівається отримати італійського хавбека.
Цікаво, що і попередній президент іспанської команди Рамон Кальдерон хотів купити Де Россі, але його відлякала висока ціна, яку вимагає "Рома" за одного зі своїх лідерів - 40 мільйонів євро.

Матьє Вальбуена, Олімпік Марсель, Панатінаікос, Чемпіонат Франції, Чемпіонат ГреціїГрецький "Панатінаікос" вступив у боротьбу за 25-річного вінгера марсельського "Олімпіка" Матьє Вальбуена.
Команда, в лавах якої уже виступає колишній гравець провансальців Джибріл Сіссе, готова викласти за перспективного футболіста необхідні 4 мільйони євро.
Відзначимо, що в нинішньому сезоні Вальбуена, що потрапив в опалу головному тренеру Дідьє Дешам, провів за свій клуб 19 матчів, він відзначився одним забитим м'ячем.

Гус Хіддінк, сб РосіїТуреччина значно поліпшила пропозицію тренерові російської футбольної збірної Гусу Хіддінку. Як повідомляє газета The Daily Mail, у випадку, якщо голландець стане наставником турецьких футболістів, то рівень його зарплати складе 5,75 мільйона фунтів стерлінгів на рік. Наприкінці 2009 року турецька сторона пропонувала Хіддінку 1,75 мільйона фунтів стерлінгів.
Як відзначає британське видання, зарплата голландського футбольного фахівця в Росії становить 6,25 мільйона фунтів стерлінгів. Після того, як збірна Росії з футболу не змогла пробитися на світову першість в ПАР, Гусу Хіддінку надійшли кілька пропозицій від футбольних клубів, повідомляє "Інтерфакс".
ізні спортивні видання сватають голландця в наставники відразу декількох клубів. Так, італійська газета Gazzetta dello Sport назвала Хіддінка наступником Чіро Феррари на посту головного тренера туринського "Ювентуса". В "Ювентусі" Хіддінку обіцяють 5 мільйонів євро на рік. Нинішній наставник туринської команди, до речі, отримує 2 мільйони. Інтерес до Хіддінку також виявив англійський "Манчестер Сіті". На чолі своїх національних футбольних дружин хотіли б бачити голландця в Нігерії і ПАР.
Сам Хіддінк поки зберігає мовчання. Його контракт в якості тренера збірної Росії з футболу дійсний до червня 2010 року, але в контракті є рядок, що він може розірвати угоду, якщо Росії не потрапить на чемпіонат світу. Хіддінк об ... Читати далі »

Олег Кононов, Карпати, Вісла, Товариські матчі, Чемпіонат Польщі, ЗбориПісля перемоги над "Віслою" (2:1) головний тренер "Карпат" Олег Кононов розповів, що в цілому задоволений як станом команди, так і її грою:
"Нашим суперником був лідер польського чемпіонату - команда, яка грала основним складом, за винятком трьох гравців збірної. Суперник серйозний, тому приємно констатувати, що в другому таймі ми виглядали краще. Перший тайм пройшов за рівної гри.
У нас було чимало моментів, але Батіста і Голодюк не реалізували свої шанси. Гарну гру провела центральна лінія "Карпат", та й нападники намагалися. Однак, хочу сказати, що в даній ситуації головне не рахунок матчу, а підготовка, до сезону ".
"Карпати" - "Вісла" - 2:1 (1:0)
Голи: Кожанов (21), Батіста (62) - Пуносевац (65)
"Карпати": Тлумак, Петрівський, Мілошевіч (Є. Тарасенко), Тубіч, Федецький, Годвін (Ткачук), Голодюк, Худоб'як, Кожанов (Гурулі), Кополовець (Зеньов), Батіста.

« 1 2 ... 373 374 375 376 377 ... 510 511 »