Прем'єр-ліга, ФФУ, Віталій Данилов, Ігор КочетовЯк відомо, керівник Комітету ФФУ з етики та чесної гри Ігор Кочетов офіційно запросив президента Прем'єр-ліги Віталія Данилова взяти участь у спеціальному засіданні комітету і надати на ньому факти корупції в суддівському корпусі. Проте глава УФПЛ просто проігнорував запрошення ... Данилов так і не з'явився на зборах, що відбулися сьогодні, 27 січня, в Будинку футболу. Більше того, він навіть не спромігся повідомити причину своєї відсутності. У зв'язку з цим Комітет ФФУ з етики та чесної гри просить президента Прем'єр-ліги протягом трьох днів повідомити про свої подальші дії у питанні про корупцію.
Шановний Віталіє Богдановичу!
Комітет ФФУ з етики і чесної гри своїм листом № 10 від 19.01.10 р. офіційно запросив Вас на спеціальне засідання, яке відбулося 27.01.10. Однак, у нас немає жодної інформації щодо причин, через які Ви не з'явилися для співбесіди по суті зроблених Вами публічних заяв.
Члени Комітету розцінюють таку Вашу поведінку, як порушення принципів Fair play та Respect, а також ігнорування посадовою особою Прем'єр-ліги України вимог керівного органу національного футболу.
Враховуючи вищенаведене, просимо Вас у триденний термін у будь-який спосіб п ... Читати далі »
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 458 | Додав: Roland | Дата: 27.01.2010 | Прокоментуй !

Рустам Худжамов, Шахтар, Вісла, Товариські матчіУ контрольному матчі проти "Шахтаря" арбітр видалив з поля двох гравців польської "Вісли". Про те, що ж відбулося на полі розповів голкіпер гірників Рустам Худжамов.
- З польськими командами таке часто трапляється. Вони з розряду самолюбних і непоступливих, звідси порушення. Наскільки я зрозумів, перший гравця арбітр вилучив за те, що той з них занадто "гаряче" сперечався. А в другому випадку дуже жорстко зіграли проти Вілліана, у нього суперник стрибнув так, що мені самому страшно стало.
- Ти відіграв весь перший тайм, після чого поступився місцем у воротах Андрію П'ятову. Як виглядала гра з лави запасних?
- Мені здається, в Андрія роботи було трохи більше, ніж у мене. Поляки, можливо, активніше заграли у другому таймі. У нас було багато замін, тому хлопці в якійсь мірі не встигали увійти в гру. Але це ні в якому разі не претензія, а цілком природне явище.

Володимир Польовий, Металург Запоріжжя, Легія, Товариські матчі, ЗбориЗапорізький "Металург" у другому контрольному матчі на тренувальному зборі в Іспанії обіграв "Легію", що займає друге місце в чемпіонаті Польщі. Єдиний гол у матчі на початку другого тайму забив Володимир Польовий, повідомляє офіційний сайт польського клубу. На 82-й хвилині Цигирлаш не реалізував пенальті.
"Металург" - "Легія" - 1:0 (0:0).
Гол: Польовий (49).
"Металург": Коваль, Кривцов, Тейку, Невмивака (Згура, 24, Сидорчук, 80), Польовий, Каськов (Карауш, 79), Тігорєв (Міцейка, 90), Степаненко (Нестеров, 85), Цигирлаш, Опанасенко, Алозіє ( Пісоцький, 71).

Зоря, Динамо Тбілісі, Товариські матчі, Збори"Зоря" - "Динамо" (Тбілісі) - проводити цей матч у Луганську, напевно був би аншлаг. Уболівальники зі стажем пам'ятають, які захоплюючі поєдинки проходили між сьогоднішніми суперниками в союзні часи.
У дебюті зустрічі гравці "Динамо" зуміли організувати атаку, яка закінчилася ударом по воротах "Зорі", м'яч пройшов повз. Незабаром гра перейшла на половину поля суперника української команди. Луганчани контролювали м'яч, чинили постійний тиск на ворота грузинської команди, створили кілька небезпечних моментів, але забити не вдалося. На перерву команди пішли з рахунком 0:0.
Через дві хвилини після початку другого тайму Силюк увійшов до штрафної "Динамо", завдав точного удару в дальній кут і відкрив рахунок у матчі. Гольове перевагу "Зорі" тривало недовго. На 51-й хвилині в штрафному Шуста зіграв на випередження тбіліський форвард і зрівняв рахунок. На 66-й хвилині груба помилка голкіпера луганського дозволила "Динамо" вийти вперед. Луганчани намагалися відігратися. Вигідну можливість врятувати свою команду від поразки упустив Шевчук, який не потрапив по воротах з близької відстані.
"Зоря" - "Динамо" (Тбілісі) - 1:2 (0:0)
Голи: Силюк (47) -? (51),?? (66).
Склад "Зорі": Шуст, Шевчук, Єзерський, Ковальов, Каменюка, Скоба (Рудика), Чайковський, Силюк, Лазарович (Джихані), Семененко, Білий.

Чорноморець, Товариські матчі, ЗбориСьогодні в Белеку на тренувальному полі спорткомплексу готелів "Papillon" пройшла чергова контрольна гра "Чорноморця". Одеська команда перемогла ФК "Тараз" (Казахстан).
Відкрив рахунок на 26-ій хвилині Якименко, що реалізував вихід один на один з воротарем. На 68-й Бабич влучно пробив головою після виконання стандартного положення. А в самому кінці матчу футболіст "Тараз" Сулей провів м'яч у відповідь.
"Чорноморець" - "Тараз" - 2:1 (1:0)
Голи: Якименко (26), Бабич (68) - Сулей (90).
Склад "Чорноморця": Руденко, Бабич, С. Мельник, Федоров (Бочкур, 46), Гришко, Кліміашвілі, Бондаренко, Де Матос (Левига, 46), Якименко, Пінеда (Тягни, 60), Діденко (Кіртава, 46).
Наступний спаринг у "моряків" запланований на 29-е січня. Суперником одеситів буде ФК "Банско" (Болгарія).

Іллічівець, Товариські матчі, ЗбориСьогодні маріупольський "Іллічівець" провів свій перший контрольний матч на турецькому зборі. Суперником маріупольців був казахстанський клуб "Тобол" з міста Костанай, який посів високе четверте місце в останньому чемпіонаті Казахстану.
Матч команди розпочали обережно, придивлялися один до одного. Гра, в основному, проходила в центрі поля. Але до середини першого тайму маріупольці заволоділи перевагою, все частіше і частіше створювали небезпечні моменти біля воріт суперника.
Рахунок в матчі був відкритий після навісу Остапенко в штрафний майданчик і плутанини захисників "Тоболу". М'яч потрапив до Касянові, який переправив його у ворота Петухова. Ледве почався другий тайм, як маріупольці подвоїли свою перевагу. Пуканич після прострілу Кривошеєнко забив другий гол у матчі. А під кінець зустрічі "Іллічівець" забив і третій м'яч. Тепер Мельник замкнув простріл Мікіцея.
"Іллічівець" - "Тобол" - 3:0 (2:0)
Голи: Касьян (25), Пуканич (47), Мельник (82).
Іллічівець (1 тайм): Остапенко, Чучман, Іванов, Кирильчик, Аблітаров, Паулаускас, Романов, Гудзикевич, Кашевський, Чорний, Касьян.
Іллічівець (2 тайм): Романенко, Яценко, Микицей, Козоріз, Ярошенко, Кривошеєнко, Мельник, Тищенко, Савін, Самусіовас, Пуканич.
Тобол: Пєтухов, Муканов, Макаров (Шалекенов, 65), Лотів, Сабіров (Глігоров, 65), Ірісметов, Жатеков, Нургалієв, Юрін, Суюмагамбетов, Бака ... Читати далі »

Динамо Київ, Товариські матчі, ЗбориКиївське "Динамо" вперше в нинішньому міжсезонні не змогло здобути перемогу. У контрольному поєдинку проти "Хапоеля" з Петах-Тікви глядачі так і не дочекалися забитих м'ячів - 0:0.
Як повідомляє офіційний сайт ФК "Динамо", підопічні Газзаєва впродовж всього поєдинку, часом подовгу замикаючи суперника на його половині поля. Відмінний момент відкрити рахунок був у Гусєва, але м'яч після його удару на 74-й хвилині відобразила штанга. Через пару хвилин не реалізував вихід один на один Зозуля ... Одним словом - матч нереалізованих можливостей.
"Динамо" (Київ) - "Хапоель" (Петах-Тіква) - 0:0
"Динамо" (1-й тайм): Богуш, Маграо, Хачеріді, Алмейда, Бетао, Вукоєвич, Калитвинцев (Несмачний, 30), Каддурі, Нінкович, Гусєв, Мілевський.
"Динамо" (2-й тайм): Бойко, Несмачний, Хачеріді, Бетао, Михалик, Вукоєвіч, Гусєв, Єременко, Гармаш, Алієв і Зозуля.

« 1 2 ... 171 172 173 174 175 ... 250 251 »