Головна » Новини українського футболу
ФК Львів, Альгімантас Любінскас, Юрій КіндзерськийКлубам першого українського дивізіону змагатися у популярності з представниками прем'єр-ліги не те що дуже складно, а практично нереально. Що коїться там, в глибинці, звичайного вболівальника мало хвилює, а такого клубу, як «Арсенал», що неодноразово заявляв про своє бажання купити Кафу, там, ясна річ, немає і в помині. Однак нинішньою зимою президент «Львова» Юрій Кіндзерський, очевидно, отримавши корисні поради при здачі «канонірів» в оренду бази в Щасливому, оформив операцію, що стала справжньою сенсацією. У «Львів», який за рік перебування в еліті запам'ятався насамперед сенсаційною перемогою над «Шахтарем» і «болотних» матчем з «Металістом», приїхав екс-наставник збірної Литви Альгімантас Любінскас. Приїхав, подивився і погодився очолити команду, яка є одним з головних претендентів на підвищення в класі.
Конкретні пропозиції, РЕАЛЬНІ Амбіції
-Інформації про те, що ви очолите «Львів», спочатку було навіть важко повірити. Все-таки екс-тренер збірної Литви і команда першої ліги. Як взагалі виник такий варіант?
-Після того, як я пішов зі збірної (підкреслюю саме пішов, мене ніхто не звільняв), вирішив пройти тренерські курси в Україні й одержати «Про-диплом» УЄФА. Оскільки в Литві немає команд високого рівня, з якими було б цікаво працювати, я вирішив розглядати пропозиції із зарубіжжя. І через деякий час з'явилося конк ... Читати далі »
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 462 | Додав: Roland | Дата: 20.01.2010 | Прокоментуй !

ШахтарЯк стало відомо «СЕ», найближчим часом повинні бути підписані документи про перехід футболіста юнацької збірної Росії Романа Ємельянова з «Тольятті» в «Шахтар». Перспективний 17-річний вихованець Академії ім.Коноплева вже не перший рік перебуває у сфері уваги не тільки російських селекціонерів, а й західноєвропейських скаутів. Наприклад, у лютому минулого року один з кращих гравців країни у своєму віці побував на стажуванні в «Челсі».
Ємельянова хотів би отримати ряд провідних клубів РФПЛ, але жоден з них не витримав конкуренції з «Шахтарем» за умовами трансферу. Не виключено, що в майбутньому півзахисник прийме українське громадянство і не зможе продовжувати виступи за російську національну команду.
В'ячеслав Короткін, Спорт-Експрес

Микола Морозюк, Микола Костов, Металург Донецьк, Переходи (Трансфери)Як вже повідомлялося, на перегляді в донецькому "Металурзі" знаходиться молодий півзахисник київського "Динамо" Микола Морозюк, який першу частину поточного сезону провів на правах оренди у столичній "Оболоні".
Проте цього разу, як розповів сам футболіст, йдеться про повноцінний перехід: донецький клуб має намір повністю викупити у "Динамо" трансферні права на хавбека.
"Про перегляді мова не йде, - цитує Морозюка" Спорт-Експрес в Україні ". - Головний тренер" Металурга "Ніколай Костов сказав, що розраховує на мене, і зараз закінчується обговорення деталей повноцінного, а не орендного контракту, так що після прильоту команди в Донецьк з Туреччини в цьому питанні повинна бути поставлена крапка ".

Андрій Шевченко, Динамо Київ33-річний нападаючий київського "Динамо" і збірної України Андрій Шевченко, з початку тижня проходить процедури з корекції спини в одній з мюнхенських клінік, затримається в Німеччині ще на кілька днів.
Лікарі, регулярно що спостерігають за здоров'ям гравця, рекомендували йому поки що утриматися від авіаперельотів. Тільки в четвер медики мають винести вердикт: чи готовий Шевченка приєднатися до команди, що знаходиться в Кейсарії на першому зборі, повідомляє кореспондент "СЕ" Дмитро ІЛЬЧЕНКО.

Микола костов, Металург Донецьк, РубінНа 11-й день перебування в Туреччині донецький «Металург» провів свій другий, і заключний на першому зборі, товариський матч проти дворазових чемпіонів Росії - казанського «Рубіна».
Наставник донецького «Металурга» Микола Костов дав можливість у цьому матчі проявити себе практично всім футболістам, хоча стартовий склад був схожий на оптимальний, на цей період часу. Невеликі пошкодження Дишленковича і Ткаченко не дали їм можливість взяти участь у цьому матчі. Що стосується казанського «Рубіна», то Курбан Бердиев виставив у стартовому складі практично той же склад, що вигравав у «Барселони» в матчі Ліги чемпіонів. Російські ЗМІ всю зиму, причому всі без винятку, говорили про те, що «Рубін» зараз найсильніший клуб країни і заслужено виграв два чемпіонські титули поспіль. Так от «Металург», в більшості ігрових компонентів, перевершував свого суперника.
Донеччан не збентежила навіть неприємність, яка відбулася на п'ятій хвилині матчу. Два гравці «Рубіна» - Бухаров і Нобоа знаходилися в явному офсайді, але россійская бригада арбітрів, на це не відреагувала, зафіксувала взяття воріт. Казанці виконували штрафний і захисники донеччан, під час передачі, вийшли зі штрафної, залишивши за своєю спиною двох казанців. Удар Бухарова Дмитро негодою парирував, а захисник Нобоа добив м'яч у незахищений кут воріт. Однак наших футболістів цей епізод не вибив з ... Читати далі »

Андрій Баль, Чорноморець, Товариські матчі, ЗбориГоловний тренер "Чорноморця" Андрій Баль прокоментував поразку від "Нефтчі" (0:1).
- Сьогодні ми зіграли двома складами. Були задіяні практично всі футболісти, крім Руденко, Віктора Мельника, Пінеда і Бочкур. На поле виходили і новачки, що перебувають на перегляді. Більшість з них справили непогане враження.
Ми контролювали хід гри в першому таймі, але через неузгоджених дій в обороні пропустили образливий м'яч. Незважаючи на володіння ініціативою "Чорноморцем" до гострих моментів біля воріт "Нефтчі" справа не доходила. У другому таймі склад був повністю змінений. Могли забити, але не реалізували виходи один на один з воротарем Васін і Якименко. А наприкінці зустрічі втратив реальну нагоду зрівняти рахунок Гришко. Нам треба ще дуже багато працювати над реалізацією моментів.
Наступний контрольний матч ми плануємо провести 23-го січня з пермської "Амкаром", - сказав Баль.

Зоря, Товариські матчі, ЗбориСьогодні луганська «Зоря» продовжує підготовку до весняної частини чемпіонату провела другий товариський матч. Цього разу суперником луганчан був володар Кубка Казахстану - «Атирау».
У дебюті зустрічі луганчани зуміли заволодіти ігровою перевагою, контролювали хід поєдинку і створили два небезпечних моменти біля воріт суперника. Але, обидва рази Микита Каменюка не зумів точно нанести завершальний удар. У середині тайму казахи вирівняли гру. Суперники по черзі володіли м'ячем. Однак створити реальну загрозу нікому так і не вдалося. На перерву команди пішли з рахунком 0:0. Незважаючи на товариський статус матчу, на 45-й хвилині, перед Тарасом Лазарович із-за зайвих розмов з арбітром, спалахнуло червоне світло.
Другий тайм так само не виявив найсильнішого і рахунок не змінився.
Товариський матч. Анталія, Туреччина.
"Зоря" - "Атирау" (Казахстан) - 0:0
"Зоря" (1 тайм): Шуховцев, Шевчук, Єзерський, Ковальов, Чайковський, Картушов, Семененко, Скоба, Каменюка, Силюк, Лазарович.
"Зоря" (2 тайм): Шуст, Вайткунас, Малий, Колесніченко, Огіря, Лісовий, Білий, Сікорський, Вассура (Фумаса), Волков, Джихані.

« 1 2 ... 183 184 185 186 187 ... 250 251 »