Головна » Рейтинги, факти, події
Кріштіану Роналду, Ейсебіо, Педро Паулета, сб. ПортугаліїНападаючий "Реала" Кріштіану Роналду в поєдинку проти Данії забив свій 30-й гол у складі португальської збірної.
Це дозволило йому вийти на одноосібне четверте місце серед кращих бомбардирів в історії національної команди. Напевно, скоро буде побитий результат Луїша Фігу, а от щоб досягти Ейсебіо та Паулета 26-річному бомбардиру "Реала" доведеться серйозно постаратися.

10. Елдер Поштіга - 17, 44
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 349 | Додав: Roland | Дата: 12.10.2011 | Прокоментуй !

Кріштіану Роналду, Педро Паулета, Руй Кошта, Фернанду Коут, Луїш Фігу, сб. Португалії, РекордМатч з Данією (1:2) став для півзахисника збірної Португалії Кріштіану Роналду 85-м у складі національної команди, що дозволило йому вийти на 5-е місце за цим показником, повідомляє Abola.
Така ж кількість матчів провів за збірну Сімау Саброза. Попереду їх Педру Паулета (88), Руї Кошта (94), Фернанду Коута (110) і Луїш Фігу (127).

Олег Гусєв, Динамо КиївПівзахисник збірної України відзначився голом ювілейним в елітних змаганнях
У товариському матчі українців проти збірної Естонії, що завершився з рахунком 2:0, м'яч, забитий на 45-й хвилині зустрічі у ворота прибалтів, став 65-м голом в елітних футбольних турнірах для хавбека нашої збірної Олега Гусєва.
Розподіл забитих м'ячів Олегом Гусєвим за турнірами: 36 - у прем'єр-лізі, 10 - в Кубку України, 1 - в Суперкубку України, 10 - в єврокубкових турнірах та 8 - у складі національної збірної України.
Зазначимо, що забивши восьмий гол у складі збірної, Олег наздогнав за цим показником екс-нападника збірної Тімерлан Гусейнова і ділить зараз 5-е місце серед бомбардирів збірної.
Нагадаємо, що лідирує Андрій Шевченко, у якого 46 голів, за ним розташувалися: Сергій Ребров - 15, Сергій Назаренко - 11, у займають четверте місце двох Андрєєв: Горобця та Гусіна по - 9 забитих м'ячів у складі національної збірної.

Олександр Алієв, Динамо КиївАтакуючий хавбек збірної України відзначився голом ювілейним в елітних турнірах
У товариському матчі між збірними України та Естонії - 2:0 м'яч, забитий на 68-й хвилині зустрічі у ворота прибалтів, став 50-м голом в елітних футбольних турнірах для Олександра Алієва.
Розподіл забитих м'ячів Олександром Алієвим за турнірами: 21 - в українській прем'єр-лізі, 3 - в Кубку України, 6 - в єврокубкових турнірах, 14 - в чемпіонаті Росії та 6 - у складі національної збірної України.
Нагадаємо, що перший свій гол Алієв провів у чемпіонаті України 17 липня 2005 року в виїзному переможному поєдинку столичного «Динамо» проти київського «Арсеналу» - 2:0.

Євро-2012, збірна Росії з футболу, В'ячеслав Малафєєв, суха серія, рекорд збірної росії з футболуГолкіпер продовжив свою «суху серію» до 561-ї хвилини
На 55-й хвилині заключного матчу відбіркового етапу чемпіонату Європи 2012 року між командами Росії та Андорри голкіпер національної збірної і «Зеніту» В'ячеслав Малафєєв встановив воротарський рекорд головної команди країни.
Відігравши на нуль дві третини матчу в «Лужниках», Малафєєва вдалося зберегти ворота збірної в недоторканності протягом рекордних 526 хвилин, а до кінця зустрічі тривалість серії збільшилася до 561 хвилини. Попереднє досягнення було встановлено Русланом Нігматуллін в 2001 році.
Відзначимо, що останній м'яч у ворота голкіпера петербуржців у складі збірної був забито 4 червня 2008 року в товариській зустрічі зі литовцями на 24-й хвилині гри.
Футбольний клуб «Зеніт» вітає В'ячеслава Малафєєва з видатним досягненням і бажає нових рекордів на шляху до чемпіонату Європи 2012 року!

Райан Гіггз, Манчестер Юнайтед, ПризиУ понеділок в Монте-Карло відбулася церемонія нагородження лауреата міжнародної премії Golden Foot, на яку можуть претендувати гравці старше 29 років, які внесли вагомий внесок в історію футболу та мають значні досягнення в кар'єрі.
Володарем Golden Foot - 2011 став валлійський півзахисник англійського "Манчестер Юнайтед" Райан Гіггз, головними конкурентами якого були Хав'єр Санетті з "Інтера", Самуель Ето'О з "Анжи" і Хаві з "Барселони".
Премія Golden Foot вручається з 2003 року. Її володарями ставали італійці Роберто Баджо (2003), Алессандро дель П'єро (2007) та Франческо Тотті (2010), бразильці Роналдо (2006), Роберто Карлос (2008) і Роналдіньо (2009), а також чех Павел Недвед (2004) і українець Андрій Шевченко (2005).

Мессі, найкращий футболіст Іспанії, сезон 2010/2011Нападник іспанської "Барселони" Ліонель Мессі отримав трофей Альфредо ді Стефано, що присуджується найкращому футболістові Іспанії за підсумками футбольного року, повідомляє championat.com з посиланням на Marca.
Аргентинця визнали найкращим гравцем сезону-2010/11. Проте він сам не зміг отримати почесний приз і замість нього це зробив один з тренерів каталонського клубу Пепе Гратакос.
"Від імені Мессі хочу подякувати газеті Marca за цей трофей. Впродовж декількох років Мессі працював під моїм керівництвом і я насолоджувався його грою. Під час однієї з наших зустрічей з тодішнім наставником головної команди клубу Франком Райкардом я запропонував йому спробувати Лео в товариській грі з португальським "Порту". Після цього він до мене більше не повернувся", - розповів він.