Головна » Новини світового футболу
сб. Гани, сб. Анголи, Кубок африканських наційЗбірна Гани стала першим півфіналістом що проходить в Анголі Кубка африканських націй з футболу, перемігши в матчі 1 / 4 фіналу господарів поля.
Поєдинок завершився з рахунком 1:0 на користь ганців, що грали без свого лідера Мікаеля Ессьєна, який вибув через травму. Єдиний гол у ворота збірної Анголи на 16-й хвилині забив форвард "Ренна" Асамоа Гьян.
Пізніше в неділю пройде другий чвертьфінальний матч турніру, в якому зійдуться збірні Кот-д'Івуару та Алжиру.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 462 | Додав: Roland | Дата: 24.01.2010 | Прокоментуй !

Хоффенхайм, Байєр, Чемпіонат НімеччиниЛеверкузенський "Байєр" на виїзді розгромив "Хоффенхайм" у матчі 19-го туру чемпіонату Німеччини. Таким чином, у бундеслізі підопічні Юппа Хейнкеса як і раніше не знають гіркоти поразок.
Ця перемога дозволила леверкузенці повернутися на перший рядок у турнірній таблиці.
А ось "Хоффенхайм" не може виграти вже протягом шести матчів поспіль.
Чемпіонат Німеччини. Бундесліга.
19-й тур
"Хоффенхайм" - "Байєр" - 0:3 (0:1)
Голи: Хююпя, 11. Крос, 51. Барнетта, 71.

арсенал, сток сітіЛондонський «Арсенал» вибув із боротьби за Кубок Англії, програвши в гостьовому матчі 1 / 16 фіналу «Сток Сіті». Андрій Аршавін вийшов на поле на заключні 23 хвилини зустрічі, застав два пропущені «канонірами» м'ячі.
У неділю лондонський «Арсенал» завітав у гості до «Сток Сіті» на зустріч 1 / 16 фіналу Кубка Англії. Головному тренерові «канонірів» Арсену Венгеру довелося зіткнутися з кадровими проблемами напередодні зустрічі: Абу Діабі і Бакарі Санья вибили з ладу на нетривалий термін через травми. Хоча півзахисник лондонців Андрій Аршавін напередодні гри заявив, що Венгер віддасть перевагу «основі» резервістів, вимушені втрати футболістів настрою команді не підвищують.
«Нам доведеться грати проти фізично сильною і потужної команди, яка аути використовує як кутові, намагається забивати зі стандартних положень. У складі суперника є хороший турецький нападник Тунджай. До того ж «Арсенал», цілком ймовірно, не виставить на матч багатьох провідних гравців », - сказав росіянин« Спорт-Уікенд ».
Головний тренер «гончарів» Тоні Пуліс не міг розраховувати на нападаючого Джеймса Бітті, плюс травмувався в минулому матчі капітан команди Абдулайе Файе. Останнім часом «Сток» активно поводиться на трансферному ринку, цікавлячись голкіпером «Портсмута» Девідом Джеймсом і нападаючим «Реала» Рудому ван Ністелроєм. Припускаючи можливу покупку іменитих гравців, нинішні «гончарі» спробув ... Читати далі »

Пепе Рейну, Ліверпуль, Чемпіонат АнгліїВоротар англійського "Ліверпуля" Пепе Рейну незабаром продовжить свій контракт із клубом. Іспанська страж воріт поставить свій підпис під п'ятирічним контрактом, що мають на увазі заробітну плату в розмірі 100 тисяч євро на тиждень. Таким чином, 27-річний Рейну стане одним з найбільш високооплачуваних гравців у "Ліверпуля".

Павлюченко, тоттенхемГол Романа Павлюченко не допоміг «Тоттенхему» переграти «Лідс» в матчі Кубка Англії (2:2). Футболісти «Евертона», поступившись в рідних стінах «Бірмінгем», пропустили його до 1 / 8 фіналу Кубка Англії. На два пропущених м'ячі господарі змогли відповісти лише голом у виконанні Леона Османа, який після першого тайму замінив російського півзахисника Дініяр Білялетдінова. «Манчестер Юнайтед», розгромивши «Халл» в календарній грі чемпіонату країни завдяки покеру Уейна Руні, вийшов на перше місце в прем'єр-лізі.
У рамках Кубку Англії «Тоттенхем» приймав у рідних стінах «Лідс».
Вже на 10-й хвилині у ворота гостей за знесення Роус був призначений пенальті. Однак удар Дефо з точки взяв голкіпер. Втілити свою перевагу в гол «шпори» вдалося лише під завісу першої половини зустрічі. Крауч проявив приголомшливе чуття, чудово зігравши на добиванні!
Правда, на початку другого тайму Бекфорд зрівняв рахунок. Після чого на полі розгорнулися найцікавіші події. На 72-й хвилині матчу Гарі Реднапп провів подвійну заміну. Павлюченко і Кін вийшли замість Крауча і Кранчара. І треба ж було такому статися, що саме Роман незабаром вивів свою команду вперед.
Продемонструвавши прекрасне взаєморозуміння з Дефо, Павлюченко прорвався до воротарської - і акуратно послав м'яч у ціль повз голкіпера «Лідса».
Здавалося, «Тоттенхем» точно отримає перемогу. Адже до закінчення матчу залиша ... Читати далі »

Рубін, Актобе, Кубок СпівдружностіКазанський «Рубін» став переможцем «Кубка чемпіонів Співдружності Країн СНД і Балтії», розгромивши у фіналі турніру «Актобе». Головним героєм зустрічі став молодий нападник чемпіонів Росії Ігор Портнягин, що відправив у ворота команди з Казахстану два м'ячі.
Відзначимо, що прямо перед церемонією нагородження футболісти «Актобе», незадоволені суддівством Станіслава Сухини, обступили рефері щільним кільцем і почали його ображати. Дісталося представнику феміди і від казахстанських вболівальників, які його освистали з трибун.
«Рубін» став першим російським клубом з 2005 року, якому вдалося завоювати Кубок Співдружності.
Кубок Співдружності. Фінал. Москва.
«Актобе» (Казахстан) - «Рубін» (Росія) - 2:5
Голи: Ессомба, 12, Кенжісаріев, 49 - Портнягин, 4, 61 (з пенальті), жорстоко, 40, Яркин, 45, Котляров, 86.

Рууд ван Ністелрой, Гамбург, Реал Мадрид, Чемпіонат Німеччини, Чемпіонат Іспанії, Переходи (Трансфери)Слідом за "Гамбургом" перехід ван Ністелроя в німецький клуб підтвердив і "Реал", а сам Руд звернувся до мадрідістам і попрощався з клубом:
"Дорогий клуб і дорогі мадрідісти!
Ми ніколи не забудемо наше перебування тут. З першого дня ви дозволили нам відчути себе як вдома. Мадрид завжди буде в наших серцях, у тому числі і тому що тут народилися два наших дитини.
Ви завжди були поруч, допомагаючи нам, тому ми щиро хочемо вас подякувати. Ми насолоджувалися кожною хвилиною і вдень, проведеними тут, і бажаємо вам всього найкращого ".
¡Hala Madrid!
Руд та родина ван Ністелроя "
У Руда буде можливість попрощатися з уболівальниками на "Сантьяго Бернабеу". Матч з "Малагою" розпочнеться з вшанування голландця на полі, і шанувальники зможуть в останній раз подякувати гравця за безліч забитих м'ячів і подаровану їм радість.

« 1 2 ... 364 365 366 367 368 ... 510 511 »