Головна » Новини українського футболу
Сталь, Металіст, Товариські матчі, ЗбориСьогодні "Сталь", що перебуває на зборах у Туреччині, провела сьомий контрольний матч міжсезоння. Суперником команди був харківський "Металіст" - бронзовий призер чемпіонату України трьох останніх сезонів, а також головний претендент на третє місце і в нинішньому сезоні. Для підопічних Мирона Маркевича цей поєдинок був генеральною репетицією напередодні старту весняної частини чемпіонату - вже в суботу "Металіст" зустрінеться у Львові з "Карпатами" в рамках 18-го туру прем'єр-ліги.
Проти основного складу харків'ян "Сталь" також виставила свій бойовий склад, на який буде зроблена ставка нинішньої весни. Незважаючи на те, що зустріч небезпечних моментів не була багата, гарні шанси для взяття воріт були в обох команд. А єдиний і переможний гол підопічні Анатолія Волобуєва забили наприкінці матчу, провівши швидку контратаку - вихід один в один реалізував кращий бомбардир "Сталі" Олександр Акименко.
"Металіст" - "Сталь" 0:1
Гол: Акименко (80).
"Металіст": Бажан, Фініньо (Пшеничних 65), Папа, Березовчук, Бордіян (Обрадович 46), Валяєв (Слюсар 70), Рикун (Путівцев 46), Едмар, Девіч (Бурхардт 84), Олійник (Лисенко 70), Джексон.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 385 | Додав: Roland | Дата: 23.02.2010 | Прокоментуй !

Арсенал Київ, ЛієпаяУ «Арсенал» може перейти Максим Шацьких
Як передає спеціальний кореспондент офіційного сайту ФК «Арсенал», «каноніри» в блискучому стилі обіграли чемпіона Латвії - клуб «Лієпая». Голи у складі нашої команди забили Саулюс Міколюнас, Андрій Богданов, Жоземар, а от що повернувся до «Арсеналу» Сандлей Біто забив одразу два голи - і це при тому, що він вийшов на заміну лише на початку другого тайму.
Як повідомив головний тренер «Арсеналу» В'ячеслав Грозний, команда завершила цикл спаринг-матчів, причому останні три виграла із загальним рахунком 9:0. «Додому будемо повертатися з гарним бойовим настроєм. У Туреччині - ще два тренування, а 25 вже сподіваємося зібратися в Києві », - підкреслив В'ячеслав Грозний. За словами головного тренера, найближчим часом тренерський штаб буде думати над проблемою посилення лінії нападу через травму Андрія Воробея. З цим пов'язаний і можливий приїзд в клуб Максима Шацьких.
Офіційний сайт ФК «Арсенал»

Динамо Київ, Локомотив Москва, Товариські матчі, ЗбориУ ці хвилини київське "Динамо" проводить перший контрольний матч на учбово-тренувальному зборі в Іспанії. Суперником чемпіона України є команда екс-тренера киян Юрія Сьоміна - московський "Локомотив".
Як повідомляє офіційний сайт киян, на 19-й хвилині після помилки Ель Каддурі, Траоре вивів сам на сам з Шовковським Торбінського і півзахисник "Локо" переграв воротаря "Динамо". А через 20 хвилин Траоре пасом із центру поля вивів Гатагова на оперативний простір, після чого Михалик у штрафному порушив правила - пенальті. Удар Глушакова Шовковський відбив у ворота - 0:2.
Після перерви Юрій Сьомін повністю замінив всю команду в тому числі і Траоре, а Валерій Газзаєв, навпаки, кинув у бій всі головні сили, проте рахунок не змінився. У "рамці" "Локомотива" бездоганно діяв бразильський воротар Гілерме. Таким чином, рахунок першого тайму не змінився - 0:2.
Відзначимо, що екс-гравець "Динамо" Олександр Алієв у цьому поєдинку участі не брав.
Товариський матч. Іспанія.
"Динамо" - "Локомотив" - 0:2 (2-й тайм)
Голи: Торбинський, 19, Глушаков, 39-пен.
"Динамо": Шовковський, Бетао (Юсссуф, 60), Алмейда, Михалик (Маграо, 58, Несмачний, 80), Несмачний (Єременко, 58), Вукоєвіч, Ель Каддурі (Ярмоленко, 58), Гармаш (Нінкович, 58), Калитвинцев (Мілевський, 58), Гусєв (Шевченко, 58), Зозуля (Кравець, 58).
"Локомотив": Чех (Гілерме, 46), Сє ... Читати далі »

футбол, Закарпаття, дебрецен, Ігор Гамула«Закарпаття» - «Дебрецен» - 1:0
Гол: Платонов, 27.
«Закарпаття» (Ужгород): Бабенко, Леандро, Хауш, Бологан (Шендрик, 46), Гибалюк, Браіла, Платонов (Микуляк, 46), Гомес, А. Іванов (Малиш, 46), Райчевіч, Давидов.
На зборі в Угорщині ужгородці зіграли останній контрольний матч з одним з лідерів місцевого чемпіонату «Дебрецені». За рахунок м'яча, відновився після мікротравми Валентина Платонова команда Ігоря Гамула, що відзначив напередодні 50-річний ювілей, відсвяткувала успіх з мінімальним рахунком. Як повідомили в прес-службі «Закарпаття» кореспонденту «СЕ» Сергію ТАЛІМОНЧІКУ, матч вийшов цікавим з двосічним атаками. При цьому закарпатці володіли невеликою територіальною перевагою, що принесло плоди на 27-й хвилині, коли капітан команди Валентин Платонов розпечатав ворота суперника. Варто відзначити, що через пошкодження не брали участі в спарингу Олександр Зотов і його тезка Тришович, Ігор Андронік займається за індивідуальною програмою, а один з новачків молдавський форвард Сергій Алексєєв затримався в Кишиневі через проблеми з перельотом в Будапешт. Як сказав гендиректор ужгородців Іван Шіц, в суботу команда отримала день відпочинку, а з неділі початку безпосередню підготовку до першої весняної зустрічі з донецьким «Металургом». В Ужгород підопічні Гамула повернуться у вівторок.
газета «СЕ в Україні»

футбол, Оболонь, міжсезоння, Геліос«Оболонь» - «Геліос» - 3:1
Голи: Рін. Валєєв, 1 (1:0). Фоменко, 47 (1:1). А. Бондаренко, 63 (2:1). Мазуренко, 83 (3:1).
«Оболонь»: (Київ): Товт (Рибка, 30; Карабин, 60), Клименко (Фартушняк, 46), Лозинський (Олефір, 40), Яворський (Карамушка, 46), Конюшенко (Кутас, 46), Сибіряков (Комленок , 46), Рожок (Васильєв, 46), Куценко (Мазуренко, 46), Рін. Валєєв (А. Бондаренко, 46), Котенко (Кіцута, 46), А. Іващенко (Мірошниченко, 46).
У другому контрольному матчі поспіль «пивовари» зустрічалися з українською командою. Цього разу був обіграний представник першої ліги «Геліос». Причому вже на першій хвилині киянам вдалося вийти вперед. Розвівши м'яч з центру поля, гравці «Оболоні» після невеликої перепасовки віддали його воротарю, який сильним ударом запустив «сферу» у напрямку Олександра Іващенка. Той, у свою чергу, скинув м'яч далі, на Рінара Валеева, який і реалізував вихід один на один.
Зрівняли рахунок «сонячні» також на початку тайму, але вже друга. Юрій Фоменко підкараулив помилку Фартушняка, що віддавав передачу тому, і, увійшовши до штрафного, пробив в обвід Олександра Рибки. Зате наступну міні-дуель голкіпер «Оболоні» у свого кривдника виграв, не дозволивши тому відзначитися після виходу один на один.
Тим не менше, більш високий клас «пивоварів» все ж позначилася. У середині другої половини зустрічі Олександр Бондаренко вивів команду вперед, а ... Читати далі »

Мирон Маркевич, Металіст, сб. України (футбол), КарпатиНаставник української збірної разом з очолюваним ним "Металістом" проводить міжсезонний збір у Туреччині і не втрачає можливості переглядати в контрольних поєдинках за участю інших українських команд потенційних кандидатів до національної команди. Благо, таких поєдинків вистачає - на берегах Анталії зараз тренується відразу кілька клубів української Прем'єр-ліги.
... Читати далі »

Чорноморець, Шинник, Товариські матчі, ЗбориУ турецькому Белеку на тренувальному полі готелів "Papillon" відбулася контрольна гра між "Чорноморцем" і "Шинником" (Ярославль).
Перший тайм завершився без забитих голів - 0:0. На 66-й хвилині россійская команда провела переможний м'яч. Відзначився Булатенко.
Це був завершальний спаринг "моряків" на другому зборі. 24-го лютого команда повертається до Одеси.
"Чорноморець" - "Шинник" - 0:1
Гол: Булатенко (66).
Склад "Чорноморця": Паст (Руденко, 46), Єрмак, Шандрук (С. Мельник, 59), Ващук, Де Матос (Гришко, 55), Ребенок (Кліміашвілі, 55), Бідненко (Бондаренко, 55), Пінеда (Левіга , 55), Сауседо (В. Мельник, 55), Колесніченко (Якименко, 55), Балашов (Діденко, 55).

« 1 2 ... 152 153 154 155 156 ... 250 251 »