Головна » Новини українського футболу
Металіст, ЦСКА, Товариські матчі, ЗбориХарківський "Металіст" таки поміряється силами в контрольному матчі з московським ЦСКА. Про це стверджує офіційний сайт української команди.
"Шановні вболівальники! Як стало відомо, 18 лютого" Металіст "все-таки зіграє раніше запланований матч з московським" ЦСКА ". Орієнтовний час початку зустрічі - 16-00.
"ЦСКА" - один з найстаріших і найбільш титулований російський клуб у пост-радянської історії футболу. Семиразовий чемпіон СРСР, п'ятиразовий володар Кубка СРСР, трекратний чемпіон Росії, п'ятиразовий володар Кубка Росії, чотириразовий володар Суперкубка Росії, володар Кубка УЄФА 2005 ", - свідчить повідомлення.
Нагадаємо, раніше проходила інформація, що замість ЦСКА підопічні Маркевича зіграють з "Крилами Рад".
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 387 | Додав: Roland | Дата: 16.02.2010 | Прокоментуй !

Закарпаття, Дебрецен, Чемпіонат Угорщини, Товариські матчі, ЗбориБезжальний розгром учинив ужгородське "Закарпаття" суперникові в першому контрольному матчі в Угорщині - суддя спарингу зафіксував перемогу команди Ігоря Гамула над ФК "Bolmoz-Нiwrosh" - 6:0!
Тільки в неділю основна обойма ужгородського ФК вирушила до сусідньої держави, а на наступний же день був запланований неофіційний поєдинок. Головний тренер Ігор Гамула в матчі з ФК "Bolmoz-Yiwrosh" (колектив, який виступає в першому, порівняно з українськими ешелонами, лізі) зазнав всіх футболістів, які перебували в таборі колективу, крім Невуче і Алексєєва.
По два голи на свій рахунок записали Александар Трішовіч (один з пенальті) і Сергій Давидов, також відзначилися Рубен Гомес та Владислав Микуляк.
Через кілька днів, 20 лютого, "Закарпаття" проведе свій останній контрольний поєдинок на зимових зборах 2010 року - своєрідний іспит готовності до сезону ужгородці будуть здавати чемпіонові Угорщини "Дебрецену".

УЕФА, ФФУ, єдність, Кубок РегіонівПлісківська «Єдність-2» дізналася суперників по фінальній стадії Кубку регіонів УЄФА-2010/11
Сьомий розіграш Кубку регіонів, що виявляє найсильнішу аматорську команду Європи, стартував із жеребкування попереднього та проміжного етапів сезону-2010/11, яке відбулося у швейцарській штаб-квартирі УЄФА.
Жеребкування проводили член Виконкому УЄФА, голова Комітету юнацького та аматорського футболу Григорій Суркіс, а також заступник голови комітету Джим Бойс. «Ми вважаємо Кубок регіонів доволі успішним змаганням, яке надає можливість проявити себе і завести нових друзів тим футболістам, які не мають змоги грати в єврокубках», - підкреслює Бойс.
У цьогорічному турнірі аматорів на старт вийдуть представники 39 з 53 національних асоціацій, що є членами УЄФА. Окрім Мальти та Сан-Марино, які матимуть змогу заявити до Кубку регіонів-2010/11 збірні, складені з гравців любительських команд, інші країни делегуватимуть на континентальну арену тріумфаторів внутрішніх аматорських чемпіонатів. До речі, український титул у жовтні 2009-го здобула команда «Єдність-2» з селища Плиски, що на Чернігівщині. Вона й буде господарем міні-турніру в квартеті під номером вісім, де посперечається за путівку до фінальної стадії проти команд Азербайджану, Латвії та Молдови. Матчі відбудуться у Плисках та Чернігові.
Групові турніри стартують восени. На першій стадії 12 учасникі ... Читати далі »

Металург Запоріжжя, Товариські матчі, ЗбориУ черговому контрольному матчі на зборі в Іспанії запорожці з мінімальним рахунком поступилися датському "Рандерс", який в чемпіонаті країни займає передостаннє місце. Єдиний м'яч у цій зустрічі був забитий за п'ять хвилин до фінального свистка - відзначився Мікель Крамер.
Наступний свій спаринг запорожці проведуть 17 лютого з чеської «Вікторією» (Плзень).
Товариський матч. Іспанія.
"Рандерс" (Данія) - "Металург" Запоріжжя - 1:0
Гол: М. Крамер, 85.
Вилучення: Богілд, 87 (Р).

Балтика, Чорноморець Одеса, Олександр Якименко«Чорноморець» - «Балтика» (Калінінград) - 1:1
15 лютого 2010
У Белеку відбувся черговий контрольний матч «Чорноморця». Наші футболісти зустрічалися з російською «Балтикою» (Калінінград). На 5-й хвилині рахунок відкрив Олександр Якименко після передачі Анатолія Діденка.
На 40-й хвилині був вилучений з поля Руслан Левіга (з правом заміни).
Перший тайм закінчився - 1:0.
На початку 2-ї половини гри «Балтика» (Сорокін) провела другий м'яч - 1:1.
Склад «Чорноморця»: Руденко, Політило, Федоров, С. Мельник, Де Матос (В. Мельник, 54), Левіга (Кліміашвілі, 41), Бондаренко, Сауседо (Колесніченко, 54), Якименко (Балашов, 54), Васін, Діденко.
Склад «Балтики»: Ізотов (Правкін), Тимофєєв, Рогочій, Попович, Криштафовіч, Резніков, Трінітацкій, Джаловіч, Бузнікін, кренделі, Голубов; на заміну вийшли - Попов, Семенов, Мамаєв, Сорокін, Завалій, Стоцький.
Футбольний клуб «Чорноморець»

футбол, Арсенал Київ, В'ячеслав ГрознийПідопічні В'ячеслава Грозного, завдяки голу Жоземар, відкрили рахунок і на перерву пішли переможцями. Але у другому таймі втримати результат «канонірів», на жаль, не вдалося - на 74-й хвилині Адам Банаш точним ударом змусив кіпера «Арсеналу» капітулювати. Проте, головний тренер київського «Арсеналу» В'ячеслав Грозний назвав суботній матч цікавим і насиченим (шанс проявити себе на полі отримали всі ті «каноніри», у кого не було травм). Вирізнявся Сендлей Біто, демонструючи добру форму і створюючи чимало гострих моментів біля воріт суперника.
Що стосується нічийного рахунку, то В'ячеслава Вікторовича такий результат гри не збентежив: «Я не надаю особливого значення результатами контрольних поєдинків. Головне в цей період для мене - оцінити, як йде підготовка гравців на тлі великих фізичних навантажень, адже команда проводить по декілька тренувань щодня, не роблячи винятків і в день гри. Зазначу, що сьогодні ми вийшли на завершальний етап підготовки. У минулу неділю, після гри з «Гурвіком», у гравців був останній вихідний день - до кінця зборів їм уже не вдасться відпочити.
Думаю, ми проведемо ще 4 спарингу. 18 і 22 лютого вже заплановані контрольні гри, для яких тренерський штаб підшукує дійсно сильних суперників. Ще 2 гри ми проведемо, щоб дати можливість проявити себе тим гравцям, у яких з тих чи інших причин було менше ігрової практики », - розпов ... Читати далі »

футбол, міжсезоння, Зоря Луганськ, Лакташі БосніяЗОРЯ - ЛАКТАШІ Боснія -2:1 (0:1)
Голи у «Зорі»: Лазарович, 60 (1:1). Чайковський, 83 (2:1).
«Зоря» (Луганськ): Шуст, С. Шевчук, Єзерський, Ковальов, Семененко (Рудика, 68), Скоба (Колесніченко, 84), Мілько (Білий, 38), Чайковський, Силюк (Волков, 68), Каменюка, Лазарович (Картушов, 73).
Перший контрольний матч у рамках останнього турецького збору «Зоря» проводила проти представника боснійського чемпіонату «Лакташі» і перемогла з рахунком 2:1.
Звітний поєдинок проходив з перевагою українського колективу, проте першими забитим м'ячем відзначилися суперники. На 17-й хвилині балканців заробили право на штрафний удар метрах в 20-ти від воріт, послідував удар, і Богдан Шуст нічим не зміг допомогти своїй команді.
Підопічні Анатолія Чанцева посилили тиск на ворота боснійців, і останнім лише ціною грубості вдавалося стримувати натиск луганчан. Результатом такого неджентльменского поведінки суперника стала травма Вадима Мілько, якого на 37-й хвилині замінив Максим Білий.
У другому таймі активність футболістів «Зорі» почала приносити дивіденди. На 60-й хвилині рахунок зрівняв Тарас Лазарович, першим опинився на м'ячі після Сейва голкіпера «Лакташі». А на 83-й перемогу своїй команді приніс Ігор Чайковський, який скористався своєчасною передачею Єгора Картушова, повідомляє кореспондент «СЕ» Олександр ЗАЙЧУК.