Головна » Новини українського футболу
Андрій Шевченко, Динамо Київ, Вісла, Товариські матчі, ЗбориКиївське "Динамо" провело заключний матч на другому зборі в Португалії. Підопічні Газзаєва в непростому поєдинку перемогли краківську "Віслу" - 3:2.
Першими вийшли вперед поляки, коли Кірм замкнув простріл Богускі. Однак у середині тайму динамівці видали ударну п'ятихвилинку. Спершу Андрій Шевченко забив головою після філігранної передачі Єременко, а потім асистував уже Ярмоленко - 2:1.
Утримати переможний рахунок у першій 45-хвилинці динамівці не змогли. Кияни залишили в штрафній одного Брожек і Павло другим ударом (перший потяг Шовковський) добив м'яч у сітку.
Перемогу "Динамо" приніс той же Шевченко. Кравець з правого флангу віддав на лінію штрафного на Мілевського, той у дотик вивів до воріт Шевченко, Андрій поклав на газон воротаря і закотив м'яч у порожні ворота!
"Динамо" - "Вісла" (Польща) - 3:2 (2:2)
Голи Шевченко, 24, 70, Ярмоленко, 28 - Кірм, 10, Брожек, 35
"Динамо": Шовковський (Богуш, 46), Єременко, Алмейда, Юссуф (Бетао, 72), Маграо, Вукоєвич, Нінкович (Гармаш, 72), Шевченко (Гусєв, 74), Мілевський (Петров, 77), Ярмоленко (Несмачний , 72), Кравець (Зозуля, 72).
"Вісла": Павелек, Гловацький, Петро Брожек (Бурліга, 81), Пабло Альварес, Клебер (Марсело, 35) (Чекай, 88), Соболевський (Мачинский, 75), Жуніор Діас, Кірм (Іршак, 72), Ба ( Рожеріо, 46), Богускі (Лободзінська, 65), Павло Брожек.
... Читати далі »
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 392 | Додав: Roland | Дата: 15.02.2010 | Прокоментуй !

газзаєв, муту, динамо київВалерій Газзаєв спростував інтерес київського «Динамо» до Адріану Муту
Наставник киян Валерій Газзаєв спростував інформацію румунської газети ProSport про інтерес його команди до 31-річному форварду «Фіорентини» Адріана Муту, вдруге викритого в січні цього року у вживанні допінгу, - на цей раз препарату сибутрамін. «Лінія атаки в« Динамо »на сьогоднішній день відмінно укомплектована, - сказав Газзаєв. - Маючи в розпорядженні гравців збірної України Шевченко, Кравця, Мілевського, Ярмоленко, і до їхнього рівня молодого Зозулю, не бачу необхідності у придбанні нових виконавців цього амплуа. А Муту ніколи не входив в сферу інтересів команд, якими я керував, - і не тільки у зв'язку з проблемами футболіста з допінгом ».
Дмитро ІЛЬЧЕНКО, Спорт-Експрес

Шахтар-мол., Чемпіонат України, Товариські матчі, Збори, Молодь, дублериДосить насиченим подіями вийшов контрольний матч молодіжної команди «Шахтаря» проти другого складу популярного німецького клубу «Мюнхен-1860». Що цікаво, середній вік наших суперників - близько 23 років. По фактурі мюнхенці теж переважали молодих «гірників». Але підопічні Валерія Яремченко не здригнулися і не злякалися відверто жорсткою, а деколи і грубої гри.
Рахунок у цьому матчі відкрив Олександр Овчинников. На 30-й хвилині він реалізував пенальті, призначений за гру рукою у межах карного майданчика німців, - 1:0. Так завершився перший тайм. А на початку другої половини гри «блакитні леви», як їх називають на батьківщині, двічі забили в наші ворота. Не дуже вдало в цих епізодах зіграв донецький воротар. Але ця обставина не збентежило футболістів «Шахтаря», і вони не тільки відігралися, але й зуміли перемогти.
На 68-й хвилині знову відзначився Олександр Овчинников, якому асистував класно Владислав Насібулін. А через 8 хвилин захисник «Мюнхен-1860» грубо обійшовся з Віталієм Федотовим. Знову той же Овчинников реалізував безперечний пенальті. 3:2 на користь «гірників».
Не обійшлося в грі і без червоних карток. Російський арбітр вилучив по два гравці з кожної команди. У нас «постраждали» Олександр Нойок і Геннадій Клименко. Щоправда, за взаємною домовленістю цих тих, хто вибув з ладу футболістів можна було зам ... Читати далі »

Чорноморець, Товариські матчі, ЗбориСьогодні в Туреччині «Чорноморець» провів свій п'ятий контрольний матч на другому закордонному зборі. Зустріч з чорногорською командою «Сутеска» (Нікшич) завершився з рахунком 2:2, хоча по ходу матчу «моряки» вели з різницею в два м'ячі.
На 30-й хвилині після «стандарту» Олег Шандрук головою забив м'яч. У другій половині зустрічі на 55-й хвилині Владислав Ващук реалізував 11-метровий удар, призначений за гру рукою у штрафному майданчику «Сутескі» - 2:0. На 56-й хвилині червону картку отримав Володимир Колесніченко. Його замінив Олександр Якименко. Видалення з поля було обопільним, у «Сутескі» також вийшов новий гравець, повідомляє сайт одеського клубу.
На 83-й і 86-й хвилинах чорногорські футболісти двічі вдало зіграли на добиванні після виконання штрафних ударів і зрівняли рахунок - 2:2. У проміжку між цими голами червону картку побачив Руслан Левіга, замість нього в гру вступив Віктор Мельник.
Проведений у безкомпромісній, іноді жорсткій боротьбі, матч завершився внічию - 2:2. Завтра «моряки» планують провести спаринг з російською «Балтикою» (Калінінград).
Товариський матч. Туреччина.
"Чорноморець" - "Сутескі" - 2:2
Голи: Шандрук, 30, Ващук, 55-пен. -???, 83, 86.
"Чорноморець": Паст, Єрмак, Шандрук, Ващук, Гришко, Дитина, Колесніченко (Якименко, 56), Бондаренко (Де Матос, 46), Кліміашвілі (Ліма, 46), Пінеда (Левига, 70; В. Мельник ... Читати далі »

Джексон Коельо, Металіст, Товариські матчі, ЗбориХарківський "Металіст" провів черговий товариський матч на тренувальному зборі в Туреччині. Суперником підопічних Маркевича був білоруський клуб "Мінськ", що займає в чемпіонаті країни восьме місце з 14 команд. У минулому сезоні команда виграла чемпіонат Першої ліги.
Як повідомляє сайт "Металіста", за грою, як і минулого разу, спостерігали представники "Карпат", активно конспектіруя щось у свої блокноти. Також на матчі був головний тренер молодіжної збірної України Павло Яковенко.
Єдиний гол на 76-й хвилині забив бразилець Джексон Коельо своїм фірмовим ударом зі штрафного - 1:0.
Товариський матч. Белек, Туреччина.
"Металіст" - ФК "Мінськ" - 1:0
Гол: Джексон Коельо, 76.
"Металіст": Горяїнов, Фініньо, Путівцев, Папа Гуйє, Бордіян, Валяєв (Слюсар 63), Едмар, Рикун (Буркхардт 72), Олійник (Барілко 84), Антонов (Девіч 46), Жажа Коельо (Поступаленко 78).

Шахтар, Товариські матчі, Збори«Шахтар» завершив іспанська збір. А отже, саме час підбити його підсумки. Отже, на зборі в Марбельї «гірники» провели чотири контрольних матчі (не рахуючи спільних тренувань з московським «Локомотивом»). З них три завершили перемогою і один зіграли внічию. Різниця забитих і пропущених м'ячів: 9 - 1
Кращими бомбардирами у складі «гірників» стали півзахисники Костянтин Кравченко і Жадсон, на рахунку яких по два м'ячі. Крім них, у контрольних матчах голи забивали Луіс Адріано, Гай, Гладкий, Левандовскі і Полянський. Єдиний м'яч пропустив Рустам Худжамов. Вилучені були бразильці Ілсіньо і Фернандіньо.

Анатолій Чанцев, Зоря, Товариські матчі, ЗбориПершим суперником «Зорі» на заключних турецьких зборах стала команда Боснії і Герцеговини - «Лакташі».
Перші хвилини зустрічі пройшли в позиційній боротьбі. Гра проходила переважно в центрі поля. На 17-й хвилині Ковальов порушив правила на підступах до штрафного. Суперник «Зорі» зумів отримати вигоду з розіграшу стандарту. Удар по воротах Шуста з відстані 19 метрів завершився взяттям воріт. Незважаючи на те, що матч носив товариський статус, на полі йшла жорстка боротьба. Груба гра балканців змусила Анатолія Чанцева зробити незаплановану заміну. На 38-й хвилині, покинув поле отримав травму Мілько. У гру вступив Білий.
У другому таймі було створено багато моментів, як біля воріт «Зорі», так і біля воріт «Лакташі». Однак результативніше опинилася українська команда. На 60-й хвилині луганчани зрівняли рахунок. Шевчук розіграв кутовий з Силюк, який зробив навіс в штрафну. Білий пробив, але воротар зреагував на удар. Лазарович виявився першим на підборі і послав м'яч у сітку. Так само результативною, для «Зорі», стала 83-я хвилина. Картушов вступив у боротьбу з двома захисниками «Лакташі», зробив передачу Чайковському і той вивів свою команду вперед. Підсумок зустрічі 2:1 на користь луганчан.
"Зоря" - "Лакташі" (Боснії і Герцеговина) - 2:1
Голи: Лазарович, 60, Чайковський, 83 -???, 17.
"Зоря": Шуст, Шевчук, ... Читати далі »

« 1 2 ... 159 160 161 162 163 ... 250 251 »