Головна » Ліга чемпіонів
новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Спартак Москва, Жиліна, Ліга чемпіонів«Спартак» впевнено рухається до виходу в плей-офф. Завдяки дублю Арі і голу Ібсон команда обіграла «Жиліна» і поки не знає очкових втрат на груповому етапі Ліги чемпіонів УЄФА.
Тренерський штаб «Спартака» на чолі з Валерієм Карпіні визначив на цей матч досить сміливий склад. З перших хвилин на полі з'явилися відразу два номінальних нападників, що нечасто побачиш у червоно-білих навіть у чемпіонаті Росії. Пару недоторканними бразильцеві Веллітону склав його співвітчизник Арі.
Незважаючи на сильний дощ, червоно-білі кинулися в атаку з самого початку гри. Вже на першій хвилині захисник Євген Макєєв зарядив з лінії штрафної - м'яч просвистів поруч зі штангою. Ейден Макгіді після навісу Арі завдавав удару з вигідної позиції - трохи повз «дев'ятки». Алекс бив здалеку - м'яч, чиркнув по поперечині, відлетів на межі поля. Веллітон, прийнявши передачу від Алекса, перевірив словацького голкіпера - Мартін Дубравка не схибив.
У середині тайму сам суперник міг допомогти «Спартаку». Намагаючись перервати простріл Макгіді, гості ледь не зрізали м'яч у власні ворота. Ігрове перевагу господарів не викликало сумнівів. «Жиліні» залишалося сподіватися хіба що на «стандарти», але їх виконання залишало бажати кращого.
Більше півгодини словакам в ... Читати далі »
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 430 | Додав: Roland | Дата: 29.09.2010 | Прокоментуй !

новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Партизан Белград, Арсенал Лондон«Арсенал» продовжує йти без втрат у групі Н Ліги чемпіонів УЄФА. У звітному поєдинку лондонці з великими труднощами здолали на виїзді залишився вдесятьох «Партизан» завдяки голам Андрія Аршавіна, Маруана Шамаха і Себастьена Скілаччі.
У стартовому турі групового етапу «Арсенал» розгромив дому «Брагу» з результатом 6:0. Напередодні зустрічі з «Партизаном» команда Арсена Венгера мала величезні кадрові проблеми - з ладу вибули відразу вісім футболістів основного складу. Місце у воротах у підсумку посів Лукаш Фабяньскі, тоді як на вістрі атаки розташувався Шамах, якого покликаний був підтримувати з глибини Джек Уїлшир. У відсутність Цеск Фабрегаса обов'язки капітана виконував досвідчений Томаш Росіцкі.
У дебюті ініціативою не володіла жодна з команд - суперників підводило зайва кількість браку в передачах. Все змінилося на дев'ятій хвилині, коли Клео втік на рандеву з Фабяньскі. Проте бразилець занадто довго зволікав з ударом, і момент був упущений. Майже відразу ж П'єр Бояї ледь не проштовхнув м'яч у ворота, скориставшись неузгодженістю в діях Фабяньскі і Скілаччі. Перевага явно перейшло до господарів, і тим несподіванішим був гол «канонірів». Аршавін відіграв на Уїлшир, який з меж штрафної площі п'ятою зробив відповідну передачу. Форвард збірної Росії з забійної ... Читати далі »

новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Бастіан Швайнштайгер відзначився за хвилину до фінального свистка і приніс «Баварії» перемогу над «Базелем». Фіналіст попередньої Ліги чемпіонів УЄФА вийшов в чисті лідери групи Е.
Цей гол став для півзахисника збірної Німеччини другим у матчі. Саме він переломив хід зустрічі і відновив рівновагу після того, як на 18-й хвилині Олександр Фрей відкрив рахунок. Чемпіони Німеччини довго не могли налагодити гру біля чужих воріт, але ситуацію змінив пенальті, реалізований Швайнштайгер на 56-й хвилині.
Гра почалася на високих швидкостях - обидві команди зробили ставку на швидкий гол. У міру того як темп знижувався, позиційну перевагу переходило до «Баварії». Непоганий момент виник біля Тоні Кроос, чий удар низом не без зусиль парирував воротар Франка Костанцо.
Незабаром небезпечно пробив з літа Даніель ван Буйтен, і стало здаватися, що гол у ворота господарів назріває. Однак ситуація перекинулася з ніг на голову на 18-й хвилині: дует форвардів «Базеля» провів чудову комбінацію, яка завершилася голом. Марко Штреллер увірвався в штрафну і витонченим пасом п'ятою залишив поза справами ван Буйтена, а Фрей крученим ударом пробив Ханс-Йорга Бутта.
У залишився до перерви, «Баварія» безуспішно намагалася зламати оборону піднеслися духом «Базеля». Останній не забував і контрат ... Читати далі »

новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Арсенал Лондон, Шахтар, Ліга Чемпіонів19 жовтня на Emirates Stadium в Лондоні відбудеться один із найбільш очікуваних поєдинків за участю "гірників" у футбольному сезоні 2010-2011. У рамках групового етапу Ліги чемпіонів "Шахтар" зіграє на виїзді з англійським "Арсеналом".
Вже з завтрашнього дня, 28 вересня, всі шанувальники "помаранчево-чорних", які повні рішучості підтримати команду на грі в Англії, можуть придбати квитки на цей матч в касах "Донбас Арени". Зайняти місце в секторі вболівальників ФК "Шахтар" на стадіоні "канонірів" можна за 420 гривень.
Зверніть увагу, що при покупці квитка необхідно заповнити анкету, де вказати свої дані: ПІБ, номер українського або закордонного паспорта, а також контактний телефон. Придбати можна не більше 4 квитків в одні руки, причому для отримання кожного анкета заповнюється окремо.
Каси стадіону працюють щодня без перерви з 9:00 до 20:00. Поспішайте, кількість місць у секторі обмежена!

новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Шахтар, Португалія, гра, БрагаУ неділю донецький "Шахтаря" вилетів до Португалії на матч 2 туру Ліги чемпіонів з "Брагою", повідомляє офіційний сайт клубу.
Мірча Луческу побрав у Португалію наступних виконавців:
Воротарі: Андрій П`ятов, Артем Тетенко, Рустам Худжамов.
Захисники: Микола Іщенко, Олександр Кучер, Ярослав Ракицький, Разван Рац, Олександр Чижов, В'ячеслав Шевчук.
Півзахисники: Вілліан, Олексій Гай, Жадсон, Василь Кобін, Генріх Мхітарян, Дуглас Коста, Даріо Срна, Тарас Степаненко, Алекс Тейшейра, Томаш Хюбшман.
Нападники: Луїс Адріано, Віталій Віценець, Марсело Морено, Едуардо.

новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Срна, символічна збірна, перший тур, Ліга ЧемпіонівКапітан донецького "Шахтаря" Даріо Срна потрапив у символічну збірну першого туру Ліги Чемпіонів.
Про це написав офіційний сайт УЄФА.
Срна забив єдиний гол у зістрічі українського клубу із сербським "Партизаном".
Повний склад збірної виглядає так:Стекеленбург ("Аякс") - Срна ("Шахтар"), Бугерра ("Рейнджерс"), Неста ("Мілан"), Марсело ("Реал") - Коста ("Валенсія"), Фабрегас ("Арсенал"), Янссен ("Твенте"), Куліо ("Клуж") - Анелька ("Челсі"), Мессі ("Барселона")

новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Срна, шахатрПеремога над сербським "Партизаном"  була складною через серйозний опір суперника "гірників", що додав протягом останнього року.
Таку думку капітан "Шахтаря" та автор єдиного гола у грі Даріо Срна висловив у ефірі програми "Ніч Ліги чемпіонів" каналу "Україна".
"Знали, що сьогодні нас чекає гарний суперник. Я вже говорив, що "Партизан" - це не та команда, яка була рік тому", - зазначив хорват.
"Але я думаю, що ми заслужили перемогу, бо створили більше моментів. І можу тільки подякувати футболістам, які зробили все, щоб перемогти для Фернандіньо і наших уболівальників", - додав він.
Також Срна сказав, що вдало виконати штрафний, після якого він забив гол, йому допомогла концентрація і пообіцяв, що наступна гра буде більш вдалою для "Шахтаря", бо команда матиме більше часу на підготовку до гри без Фернандіньо.