Головна » Рейтинги, факти, події
Андрій Шевченко, Динамо Київ, Брага, Ліга Європи, Рекорд, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новиниПерше видалення в кар'єрі нападника київського "​​Динамо" Андрія Шевченка стало рекордним в нинішній Лізі Європи - гравець провів на полі всього 17 хвилин у вчорашньому матчі з португальською "Брагою". Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.
А. Шевченко з'явився на полі на початку другого тайму і перше попередження заробив на 53-й хвилині, порушивши правила проти Алана. Ще через дев'ять хвилин форвард забив гол у ворота після свистка арбітра про офсайд, за що отримав повторний "гірчичник"і був видалений з поля. Повторну гру з "Брагою"А. Шевченко пропустить.
Нагадаємо, перший матч 1 / 4 фіналу Ліги Європи "Динамо" - "Брага"завершився вчора внічию 1:1. Гра у відповідь в Португалії відбудеться через тиждень.
Категорія: Рейтинги, факти, події | Переглядів: 306 | Додав: Roland | Дата: 09.04.2011 | Прокоментуй !

Гарет Бейл, Самір Насрі, Арсенал Лондон, Призи, Рейтинги, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новиниЗахисник «Тоттенхема» Гарет Бейл і півзахисник «Арсеналу» Самір Насрі номіновані на звання кращого гравця року за версією Асоціації професійних футболістів і звання кращого молодого футболіста.
Конкурентами Бейла і Насрі в боротьбі за звання кращого гравця будуть Рафаель ван дер Варт («Тоттенхем»), Карлос Тевес ("Манчестер Сіті»), Неманья Відіч («Манчетер Юнайтед»), Худоба Паркер («Вест Хем»), Чарлі Адам («Блекпул»).
За звання кращого молодого гравця вони посперечаються з Джо Хартом («Манчестер Сіті»), Джек Уїлшир («Арсенал»), Симус Коулман («Евертон»), Нані і Хав'єр Ернандес (обидва «Манчестер Юнайтед»).

500 матчів, Челсі, Френк Лемпард, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуЧерговий проект офіційного сайту «Челсі» на честь 500-го матчу Френка Лемпарда за клуб пропонує ознайомитися зі статистикою, що відображає кар'єру футболіста. І адже це ще не кінець: ми продовжуємо вважати!

Френк Лемпард

Народився: Ромфорда, 20.0678 (32 роки)
Зростання: 184 см
Вага: 88 кг
Контракт: Червень 2001 року, прийшов з «Вест Хема» за 11 млн ф.с.
Дебют: «Ньюкасл» (вдома) 19.08.2001 (нічия 1:1)

Друге місце в голосуванні за гравця року ПФА 2004, 2005 і 2006
«Золота бутса» в «Челсі» 2005 (19 голів), 2006 (20 голів) і 2008 (20 голів)
Гравець року в «Челсі» 2004, 2005 і 2009 (на фото нижче)
Друге місце в голосуванні за гравця року ... Читати далі »

Клубний рейтинг УЄФА, Шахтар, Динамо, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуКиївське "Динамо" та донецький "Шахтар" зберегли свої позиції у клубному рейтингу УЄФА.

...144. "Карпати" (Україна) - 3.9832; 10.743

Барселона, Шахтар, Ліга Чемпіонів, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуОбігравши "Шахтар" з рахунком 5:1 в першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів, "Барселона" поліпшила своє досягнення за кількістю перемог поспіль у рідних стінах. Тепер на рахунку каталонського клубу дев'ять виграшів поспіль на "Ноу Камп".
Додамо, що найдовша переможна серія в Лізі чемпіонів належить "Манчестер Юнайтед", який у період з вересня 2006 по квітень 2008 року виграв будинку 12 зустрічей поспіль.

Барселона, Шахтар, Ліга Чемпіонів, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуНа першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів "Барселона" - "Шахтар", який відбувся в середу на "Камп Ноу", були присутні 86 518 глядачів. Тепер це - новий рекорд відвідуваності єврокубкового поєдинку за участю донецької команди. Попереднє досягнення датоване 1984-м роком - тоді на чвертьфінальному матчі Кубка кубків "Порту" - "Шахтар"було присутнє 70 тис. глядачів.

Уейн Руні, Андрій Шевченко, Манчестер Юнайтед, Динамо Київ, Ліга Чемпіонів, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольніУ Руні є шанс обійти Шеву У Руні є шанс обійти Шеву
Відзначившись в першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів з "Челсі", нападаючий "Манчестер Юнайтед" Уейн Руні повторив досягнення українського форварда Андрія Шевченка.
Руні забиває в рамках чвертьфіналу Ліги чемпіонів уже протягом п'яти сезонів поспіль. Подібного Шевченко домагався в період з 2003 по 2007 рік.

« 1 2 ... 114 115 116 117 118 ... 156 157 »